sprawdź nasze ostatnie oferty

Ekologia

W ostatnich latach obserwujemy wzrost świadomości ekologicznej

W ostatnich latach obserwujemy wzrost świadomości ekologicznej. Powszechne stały się segregacja odpadów a z nią określenia takie jak: recykling, czyli wytwarzanie nowych produktów z odzyskanych surowców, downcycling – przetworzenie odpadów na produkty niższej wartości, czy upcycling, czyli przetwarzanie odpadów na przedmioty wyższej wartości, niejednokrotnie bardzo unikatowe. Coraz więcej firm podejmuje działania na rzecz obniżenia emisji dwutlenku węgla. Wzrasta również popularność filozofii „zero waste” lub „less waste”.  Wbrew pozorom, nie jest to nowe zjawisko. Nasi dziadkowie czy prababki korzystali z raz zakupionych przedmiotów przez całe dekady, a w razie usterki fachowcy reperowali uszkodzenia. Było to możliwe, gdyż pierwotna jakość produktów była wysoka.

Dziś, w świecie jednorazowych opakowań, ubrań, urządzeń musimy na nowo odkryć jakość

Branża utrzymania czystości jest definiowana przez jakość, dlaczego więc godzić się na słaby sprzęt i wyposażenie? Dlaczego generować całe sterty śmieci, jeśli utrzymanie czystości to również zarządzanie odpadami?

W TenRent koncentrujemy nasze działania na dbaniu o środowisko naturalne w myśl maksymy:

Ziemi nie dziedziczymy po naszych rodzicach, pożyczamy ją od naszych dzieci

TenRent stawia na jakość

Dlatego oparliśmy naszą ofertę o jedne z najlepszych urządzeń czyszczących na rynku. Dzięki pierwotnej jakości produktów marki Tennant możemy regenerować maszyny, odnawiając konstrukcję i wymieniając tylko elementy eksploatacyjne takie jak silniki, gumy, koła – w zależności od potrzeb.

Nasz zespół fachowców każdego dnia pracuje aby dać maszynom czyszczącym nowe życie

Dzięki temu dostarczamy naszym Klientom regenerowane maszyny w jakości premium, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. Dodatkowe korzyści płynące z naszego programu Recon to lepsza kontrola kosztów utrzymania automatu szorującego w firmie oraz większa elastyka – urządzenia są dostępne w opcjach krótko – i długoterminowego wynajmu oraz zakupu. Wynajem zamienia konsumenta w użytkownika, co umożliwia bardziej efektywne korzystanie ze sprzętu i zmniejsza zapotrzebowanie na nieodnawialne zasoby. 

Zapewniając użytkownikom łatwy dostęp do całej floty różnorodnych maszyn i urządzeń, na czas kiedy ich potrzebują 

TenRent pomaga swoim Partnerom osiągnąć ich własne cele w zakresie zrównoważonego rozwoju

 Szacuje się, że w zależności od konkretnych praktyk użytkowników, wynajmowanie zamiast posiadania, prowadzi do znacznej redukcji emisji CO2, rzędu nawet 30% do 50%.

Zobacz jak wygląda proces odnawiania maszyny