Maszyny do mycia podłóg szpitalnych

Nie można pozwolić sobie na kompromisy.

W miejscach gdzie najwyższe standardy czystości muszą obowiązywać nieustannie a higiena bezpośrednio przekłada się na zdrowie i samopoczucie nie można pozwolić sobie na kompromisy. Jednocześnie w obiektach takich najtrudniej utrzymać czystość. Duża liczba ludzi, ograniczony czas sprzątania, konieczność wykonania serwisu w obecności użytkowników lub pacjentów. W TenRent posiadamy całą gamę maszyn, z których można wybrać najbardziej optymalne rozwiązania. Efektywne, ekologiczne, możliwie ciche urządzenia pozwolą na przeprowadzenie sprzątania bez zaburzania funkcjonowania obiektu.

Jak pomóc utrzymać czystość w obiektach sportowych?

Powierzchnie płaskie w obiektach sportowych muszą być pielęgnowane w odpowiedni sposób. W przypadku posadzek boiskowych należy zadbać o jak najwyższą jakość czyszczenia, aby zawodnicy w komfortowy sposób mogli uprawiać daną dyscyplinę. Można wyróżnić kilka podstawowych rodzajów posadzki wszystkie z nich wymagają specjalnego sposobu czyszczenia:

  • posadzki drewniane – prawdopodobnie najpopularniejszy typ, który buduje się z kilku warstw. Między posadzką a warstwą betonową umieszczany jest element amortyzujący. Czyszczenie drewna wymaga szczególnej dbałości ze strony operatora. Sprzątamy dwuetapowo, najpierw zamiatanie, posadzki drewniane myjemy na wilgotno więc parametry urządzenia i jego stan techniczny muszą być perfekcyjne.
  • posadzki elastyczno-punktowe – wykonane są one z tworzyw sztucznych i składają się z dwóch warstw – tej mocowanej do posadzki betonowej oraz warstwy wierzchniej. Doskonałe rozwiązanie dla hal sportowych. Ze względu na charakter powierzchni, do czyszczenia najlepiej sprawdzą się zamiatarki, które w prosty sposób pozbędą się wszelkich zanieczyszczeń, które mogły powstać w ciągu eksploatacji 
  • posadzki kombinowane – rodzaje ten to połączenie standardowej podłogi drewnianej z elastyczną. Doskonale odnajdzie swoje zastosowanie w salach, gdzie trenuje się różne rodzaje sportu. W tym przypadku również warto zdecydować się na zamiatarki, które pozbędą się największych zabrudzeń z powierzchni parkietu

Jeżeli oczekujesz absolutnej czystości w placówkach sportowych, to według nas najlepszą propozycją będą maszyny sprzątające do obiektów sportowych. Z faktu, że zakup profesjonalnych urządzeń może okazać nie zawsze najlepszym wyborem dla mniejszych przedsiębiorców doskonałą alternatywą będzie wynajem od profesjonalnych wypożyczalni. Tenrent już od wielu lat zajmuje się wynajmem sprzętu wysokiej jakości, które na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań. Bez większych problemów wyposażysz się u nas w zamiatarki, automaty czyszczące, odkurzacze profesjonalne oraz wiele innych! 

Jak wybrać maszyny do czyszczenia obiektów medycznych?

Ze względu na charakter obiektów medycznych, wymogi higieniczne są znacznie większe aniżeli ma to miejsce w przypadku pozostałych rodzajów placówek. Bez większego problemu można stwierdzić, że istnieje ogromne zapotrzebowanie na skuteczne sprzątanie powierzchni szpitalnych. Należy jednak pamiętać, że należy zadbać o dobór odpowiednich środków chemicznych, ale i również automatów do profesjonalnego czyszczenia. 

Przy myciu posadzek należy zadbać o dużą dokładność, dlatego można całkowicie wykluczyć manualne sposoby sprzątania, aby mieć całkowitą pewność, że wszystkie drobnoustroje oraz patogeny zostały usunięte. 

W przypadku placówek medycznych czyszczenie może odbywać się np. co godzinę, codziennie lub po każdym użyciu Sama częstotliwość sprzątania będzie różnić się w zależności od obszaru oraz przeznaczenia pomieszczeń. 

Po jakie automaty czyszczące należy sięgnąć? Do usuwania zabrudzeń takich jak plamy, smugi oraz zatłuszczenia, najlepiej postawić swój wybór na maszyny do mycia podłóg, które na rynku określa się jako automaty szorująco-zbierające.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że profesjonalne sprzątanie obiektów medycznych, to przede wszystkim dbałość o najmniejsze szczegóły. W naszym bogatym asortymencie można znaleźć profesjonalne urządzenia czyszczące, które doskonale odnajdą swoje zastosowanie w szpitalach oraz przychodniach. W razie wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na nawet najbardziej szczegółowe pytania. Chcemy mieć pewność, że wszystkie osoby, które zdecydowały się na współpracę z nami, będą w pełni objęte opieką techniczną wynajętych maszyn. 

Solidne maszyny do sprzątania obiektów opieki zdrowotnej

Profesjonalne czyszczenie obiektów opieki zdrowotnej sprzęt to przede wszystkim najwyższa możliwa jakość wykonania. Placówki medyczne nie mogą sobie pozwolić na wyposażenie się w urządzenia wadliwe, które po stosunkowo krótkim okresie eksploatacji mogłyby ulec awarii. Przy wyborze należy również kierować się funkcjonalnością poszczególnych maszyn, aby mieć pewność, że wszystkie procesy czyszczące zostaną wykonane w sposób poprawny. Najważniejszym elementem utrzymania czystości w przypadku działalności medycznych jest oczywiście dezynfekcja, która powinna usunąć jak największą ilość potencjalnych zarazków. Decydując się na współpracę z naszą stronę, zapewnisz sobie możliwość wynajmu na niezwykle atrakcyjnych warunkach automatów pochodzących od sprawdzonego producenta, który przykłada dbałość do nawet najmniejszych szczegółów konstrukcyjnych. Warto także dodać, że wszystkie pozycje dostępne w ofercie Tenrent są proste w obsłudze, więc pracownik nawet po podstawowym szkoleniu będzie mógł bez większych problemów zostać operatorem. 

Bezpieczne czyszczenie obiektów medycznych i sportowych

Posadzki w obiektach sportowych oraz medycznych są narażone na ogromną ilość drobnoustrojów Ich czyszczenie powinno przebiegać w sposób profesjonalny, żeby nie narazić bezpieczeństwa osób poruszających się po danej powierzchni. Nasz wynajem maszyn czyszczących do opieki zdrowotnej zapewnia możliwość wypożyczenia specjalistycznych automatów czyszczących, które nie dość, że dokładnie wyczyszczą praktycznie każdy rodzaj podłóg, to również automatycznie je wysuszą. 

W asortymencie Tenrent znajdują się również wysokiej jakości szorowarki jednotarczowe, polerki oraz odkurzacze profesjonalne. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej oferty. Zapewniamy możliwość profesjonalnego wynajmu sprzętu na okres nawet 5 lat. Wynajem maszyn czyszczących do obiektów sportowych oraz medycznych to nasza specjalność! Postaw na fachowców w swojej dziedzinie!