sprawdź nasze ostatnie oferty

biura i placówki oświatowe​

Zapewnienie czystości i bezpieczeństwa w przedszkolach, szkołach i uczelniach jest jednym z fundamentalnych wymogów.

Uczniowie i studenci muszą mieć komfortowe warunki do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. W TenRent oferujemy maszyny czyszczące przeznaczone do sprzątania zarówno dużych powierzchni korytarzy, sal jak i trudniej dostępnych posadzek w klasach oraz szatniach, bądź odkurzacze plecakowe szczególnie użyteczne w ograniczonych przestrzeniach. W miejscu gdzie szczególnie ważne jest aby nie zakłócać zajęć mamy do dyspozycji możliwie ciche i wydajne urządzenia. Systemy zastosowane w urządzeniach Tennant takie jak EC-H2O NanoClean pozwalają na ekologiczne czyszczenie bez użycia mocnych detergentów, zmniejszając tym samym negatywny wpływ na środowisko naturalne jak również koszty utrzymania czystości.

Szkoła to miejsce, w którym uczniowie spędzają wiele długich godzin, dlatego utrzymanie budynku w należytym porządku jest kluczowe nie tylko dla dobrego samopoczucia psychicznego wychowanków, ale i dla ich zdrowia fizycznego. Czyste, pachnące powierzchnie podłogowe sal, korytarzy czy łazienek szkolnych bez wątpienia zapobiegają alergiom i chorobom układu oddechowego, stając się przyjemnym, bezpiecznym i komfortowym miejscem do nauki.

Ciche i wydajne maszyny czyszczące do szkół

Utrzymanie idealnego porządku w placówkach szkolnych nie jest wcale proste, gdy uczniowie nieustannie przemieszczają się po korytarzach i salach, uniemożliwiając sprawne i efektywne czyszczenie podłóg. Tradycyjne mopy okazują się mało skuteczne i męczące dla osób je obsługujących, dlatego polecamy maszyny sprzątające do szkół gwarantujące ekologiczne i bardzo skuteczne czyszczenie bez zastosowania mocnych, szkodliwych dla zdrowia detergentów.

Ze względu na duże powierzchnie czyszczące, jakie posiadają placówki oświatowe, maszyny do sprzątania powinny być wydajne, oszczędne, szybkie i dokładne. Takie właśnie są nasze sprzęty TenRent, wysokiej jakości urządzenia, niezwykle precyzyjne i efektywne w działaniu oraz bardzo delikatne i przyjazne dla środowiska. Różnego rodzaju automaty szorująco- zbierające, jakie posiadamy w ofercie doskonale spełniają swoje funkcję, pozostawiając duże i te mniejsze przestrzenie podłogowe w nienagannym stanie i porządku. To z ich pomocą, utrzymanie okazałych korytarzy szkolnych nie będzie jedynie marzeniem ekipy sprzątającej w szkole, a realnym efektem naszych skutecznych sprzętów czyszczących.

Odpowiednie maszyny sprzątające do szkół gwarantem czystych i higienicznych podłóg

Lśniące, idealnie czyste podłogi szkolnych budynków zawsze przyciągają uwagę, stając się doskonałą wizytówką każdej szkoły. Utrzymanie ich w należytym ładzie i porządku nie jest proste, zwłaszcza gdy użytkuje je wiele dzieci i młodzieży. Maszyny czyszczące do szkół, jakie posiadamy w ofercie na pewno spełnią Wasze potrzeby i oczekiwania, bowiem doskonale sprawdzają się podczas czyszczenia niewielkich powierzchni podłogowych, jak i tych o dużym metrażu. Nasze maszyny nie tylko skutecznie czyszczą wszelkiego rodzaju podłogi, ale i minimalizują konieczność używania rąk, co na pewno ucieszy wszystkich pracowników wykonujących tego rodzaje prace fizyczne.

Korytarze szkolne ze względu na duży metraż należą do wymagających przestrzeni do sprzątania. W tej dziedzinie, klasyczne mopy nie sprawdzają się najlepiej – mycie dużych powierzchni z ich pomocą zajmuje wiele czasu i wymaga wysiłku, a na podłodze często pozostają zacieki. Maszyny sprzątające do szkół, jakie Państwu polecamy wyróżniają się niezwykle skutecznym działaniem, cichą pracą i dbałością o środowisko, stając się idealna pomocą sprzątającą, niezbędną w każdej placówce szkolnej. Dzięki nim, nawet podczas lekcji, bezproblemowo można wyczyścić duże hole szkolne, nie zakłócając nauki uczniów. Posiadamy w ofercie różnorodne maszyny sprzątające, te prowadzone, z siedziskiem czy odkurzacze. Wszystkie cechuje wysoka skuteczność działania, szybki efekt czyszczenia w postaci nieskazitelnych podłóg oraz wygoda i komfort dla osób je obsługujących.

Wynajem maszyn do sprzątania, placówki oświatowe jak z obrazka

Aby szkoły stały się przyjaznym, bezpiecznym miejscem do nauki i rozwoju wszystkich uczniów, koniecznie trzeba zadbać nie tylko o zaplecze intelektualne, gwarantując wysoki poziom nauczania i wykształconą kadrę pedagogiczną, ale i czyste, lśniące powierzchnie użytkowe sal, korytarzy i łazienek. Jako liderzy wynajmu długoterminowego urządzeń czyszczących w Polsce, oferujemy wysokiej klasy sprzęt przeznaczony do czyszczenia różnych powierzchni podłogowych, a także serwis i szkolenia dla naszych Klientów.

Jeśli szukacie doskonałej jakości, bezpiecznych dla zdrowia dzieci i młodzieży urządzeń czyszczących, nasze produkty na pewno spełnią Wasze potrzeby i oczekiwania. Doskonałym rozwiązaniem wydaje się być wynajem maszyn do sprzątania placówki szkolne na pewno zyskają na takiej ofercie. Sami dobieracie niezbędne Wam urządzenia, my gwarantujemy model oparty na zasadach partnerstwa, dzięki czemu nie musicie martwić się o serwis i dbanie sprzętu czyszczącego, bo to właśnie my przejmujemy to zadanie na swoje barki. Nasze maszyny sprzątające do szkół zawsze precyzyjnie i wyjątkowo skutecznie dbają o utrzymanie porządku w szkolnych salach, korytarzach czy świetlicach, pozostawiając podłogi lśniące i czyste jak nigdy dotąd.

Każda łazienka, w której zastosowano nasze urządzenia sprzątające będzie pachnąca i higieniczna, a Wasi pracownicy docenią zalety naszych sprzętów, niwelując szkodliwe działanie środków chemicznych, jakimi musieli ręcznie czyścić powierzchnie podłogowe w łazienkach i toaletach szkolnych. Komfortowe, wygodne w codziennym użytkowaniu i bezpieczne dla wszystkich uczniów maszyny czyszczące do szkół to bardzo pożądane i wręcz obowiązkowe urządzenia, które znacząco ułatwiają pracę ekipy sprzątającej, dbającej o należyty wizerunek szkoły. Dzięki nim szkoła staje się miejscem całkowicie bezpiecznym i przyjaznym także dla osób z alergiami i podatnych na działanie środków chemicznych, jakie zazwyczaj wykorzystuje się podczas czyszczenia podłóg.

Skuteczne, wydajne, bezpieczne i gwarantujące idealną czystość powierzchni podłogowych maszyny czyszczące do szkół! Zapraszamy na stronę TenRent.pl!