sprawdź nasze ostatnie oferty

Wynajem maszyn czyszczących

TenRent opiera swój model biznesowy na wynajmie maszyn i urządzeń czyszczących

Nasza polityka pozwala nam oferować sprzęt i urządzenia czyszczące z szeregiem, nieosiągalnych dla konkurencji, benefitów.

Użytkownik – Partner zamiast Konsumenta

Profil działalności TenRent nie jest nastwiony na Konsumenta.

Nie traktujemy odbiorców naszej oferty jako ostatniego ogniwa w życiu naszego produktu. Poprzez dostępność całej gamy wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń czyszczących na wynajem, odbiorca naszej oferty nie jest ograniczony do jednej maszyny. Jako użytkownik może swobodnie korzystać z całej rozpiętości potrzebnych narzędzi, wtedy i tak długo jak tego potrzebuje, swobodnie dobierając sprzęt do pojawiających się wymogów. Taki model współpracy oparty jest na partnerstwie. W TenRent dbamy o to, aby nasi Klienci mogli skoncentrować się na głównej działalności swoich firm, przejmując ciężar dbania o sprzęt czyszczący.

Bezpieczny wynajem profesjonalnych maszyn czyszczących

Każdy przedsiębiorca doskonale wie, że utrzymanie czystości w halach wielkopowierzchniowych może okazać się ogromnym wyzwaniem. Przede wszystkim należy wyposażyć się w profesjonalny sprzęt, który zapewni odpowiednie możliwości technologiczne. Inwestycja w takie urządzenia bardzo często okazuje się dobrym pomysłem, jednak wybór pojedynczych urządzeń może okazać się ogromnym wyzwaniem. Dlatego coraz częściej korzysta się z usług profesjonalnych firm sprzątających. Z biegiem czasu można dojść jednak do wniosku, że warto zastanowić się nad usamodzielnieniem w dziedzinie sprzątania obiektu. W takim wypadku doskonałą propozycją może okazać się wynajem maszyn czyszczących od TenRent – gwarantujemy stałą miesięczną, przewidywalną stawkę oraz możliwość zamiany urządzenia w przypadku zmieniających się potrzeb.

Jakie są atuty wynajmu? Przede wszystkim nie jesteś ograniczony do zakupu poszczególnej maszyny. Bez większego problemu możesz zdecydować się na urządzenie, które w danej chwili będzie najbardziej Ci potrzebne. Jak dobrze wiadomo każdy rodzaj zabrudzeń, wymaga konkretnego sposobu czyszczenia, dlatego dostęp do wyboru technologii jest niewątpliwą zaletą wypożyczania. 

W ofercie Tenrent znajdziesz profesjonalne sprzęty, które na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań. Jesteśmy profesjonalną firmą, dla której dobro klienta jest najważniejsze. Jakie maszyny będziesz mógł od nas wynająć?

Odkurzacze profesjonalne – świetny sprzęt, który doskonale sprawdza się podczas usuwania luźnych zabrudzeń. Ze względu na niski poziom hałasu, bez większego problemu można stosować je nawet w porze ciszy nocnej. W naszej ofercie spotkasz urządzenia workowe oraz bezworkowe, wybór zależy przede wszystkim od Ciebie! 

Automaty do mycia posadzek – zachowanie czystości posadzek jest niezwykle ważne, zwłaszcza jeżeli dane miejsce narażone jest na duży ruch. Wypożyczysz u nas automaty akumulatorowe lub przewodowe. Decydując się na te maszyny, możesz mieć pewność, że czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc nie będzie sprawiać żadnego kłopotu. Niewątpliwym atutem naszych propozycji będzie również możliwość automatycznego suszenia, przez co powierzchnia od razu po myciu jest gotowa do użytkowania. 

Wynajem urządzeń czyszczących to bezpieczny wybór dla każdego przedsiębiorcy, jeżeli chciałbyś, aby Twoja hala spełniała wszystkie normy higieniczne, to zachęcamy do nawiązania współpracy z Tenrent! Z naszymi sprzętami maszynowe czyszczenie stanie się proste oraz intuicyjne! 

Wydłużona żywotność wynajmowanych urządzeń

Nadzór nad prawidłowym stanem maszyn sprawują bezpośrednio zatrudnieni technicy serwisowi TenRent

Poprzez odpowiedni poziom opieki serwisowej tj. przeglądy okresowe wykonywane co 8-12 tygodni zawarte w wynajmie, a także działania konserwacyjne, zapewniamy, że wydłużamy żywotność naszego sprzętu, oszczędzając w ten sposób nie tylko zasoby naturalne, lecz również czas i nakłady. Nie nakładamy żadnych ograniczeń na użytkowników naszych urządzeń czyszczących, nielimitowany czas pracy, nielimitowane wizyty serwisowe, nielimitowane naprawy a nawet wymiany elementów eksploatacyjnych takich jak gumy czy węże. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy w ramach współpracy okresowe, gruntowne doczyszczanie maszyny dbając o wspólny wizerunek.

Priorytetowy serwis i urządzenia

W TenRent zlecenia napraw maszyn wynajmowanych są priorytetowe i mają pierwszeństwo realizacji

Nasz serwis działa w całej Polsce – grupa doświadczonych, mobilnych Techników wyposażona w odpowiednie narzędzia jest w stanie zrealizować dużą część napraw bezpośrednio w miejscu pracy maszyny. Gwarantujemy jednak udostępnienie wysokiej klasy maszyny zastępczej w przypadku dłuższych napraw, bez dodatkowych opłat. Podczas wizyt serwisowych dodatkowo zapewniamy bezpłatne szkolenia użytkowników i operatorów.

Posiadacz naszych maszyn nigdy nie musi martwić się o gwarancję na dokonane naprawy, gdyż to TenRent przejmuje na siebie odpowiedzialność za ewentualne usterki urządzeń

Bezpłatny serwis wynajmowanych maszyn czyszczących

Załóżmy, że Twoja firma zdecydowała się na maszyny czyszczące na wynajem. Niestety bywają takie sytuacje, że maszyna po dłuższym okresie użytkowania może się uszkodzić. Co należy robić w takim przypadku? Oczywiście chcielibyśmy całkowicie odradzić samodzielnych prób naprawy, ponieważ automaty są skomplikowanymi urządzeniami, które wymagają od serwisanta obszernej wiedzy. 

Jeżeli postawiłeś swój wybór na naszą markę, to wystarczy jedynie skontaktować się z numerem dostępnym na stronie! Przy naszej firmie funkcjonuje profesjonalny serwis, który bez większych problemów usunie każdą usterkę. W zależności od długości zawartej umowy serwisowej zapewniamy rozbudowane pakiety, które obejmują niemal wszystkie najbardziej kluczowe zdarzenia. Zachęcamy jednak do zawierania umowy Pro 24, ponieważ wtedy w koszt abonamentu wliczony jest zakup wszelkich możliwych części, które mogą ulec uszkodzeniu. Czas najwyższy postawić swój wybór na profesjonalne maszyny czyszczące wynajem od Tenrent!

Wizerunek

W TenRent dokładamy starań aby każdy Klient chciał zostać z nami na stałe

 Wiemy jak długą drogę trzeba przebyć aby zaskarbić sobie tak ważne w relacjach zaufanie. Dzięki temu doskonale rozumiemy konieczność dbania o wizerunek nasz i naszych partnerów. W ramach umów długoterminowych zapewniamy wymianę urządzenia na świeżo regenerowane po średnio 3 latach użytkowania, aby zawsze prezentowało się świetnie.

Kontrola kosztów

Oferujemy kompleksowe umowy najmu oparte na przejrzystych warunkach.

Użytkując nasze urządzenia koszt jest określony w umowie i co najważniejsze stały. Tak, stały koszt niezależnie od powstałych awarii. Posiadacz maszyny odpowiada tylko za szkody wywołane niewłaściwym użytkowaniem lub utratą jednostki. Dodatkowo firmy usługowe nie muszą się obawiać dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem maszyny w przypadku utraty kontraktu.

Wynajem maszyn bardzo często okazuje się być najlepszym rozwiązaniem dla firm z uwagi na brak konieczności inwestowania własnego kapitału.

Elastyka współpracy - nieskończone możliwości

TenRent może poszczycić się krótkim łańcuchem decyzyjności, dzięki czemu możemy sprostać wszelkim potrzebom naszych Klientów.

Szeroki wybór profesjonalnych maszyn czyszczących na wynajem

Czym powinien charakteryzować się bezpieczny najem maszyn czyszczących? Można oczywiście zwrócić uwagę na wiele czynników, jednak przede wszystkim postaramy się podkreślić te najważniejsze. Na samym początku należy pamiętać o bogatym wyborze maszyn czyszczących. Jak dobrze wiadomo, każdy rodzaj zanieczyszczeń wymaga całkowicie innej metody czyszczenia, dlatego nie należy ograniczać się do pojedynczego automatu, jeżeli chciałbyś całkowicie zapomnieć o zanieczyszczeniach. W zależności od zapotrzebowania danej działalności wybór automatów może się różnić, więc warto zainteresować się usługami profesjonalnej firmy zajmującej się wynajmem maszyn czyszczących, aby mieć pewność, że asortyment będzie bogaty oraz rozbudowany. 

Następnym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę, będzie kontakt z klientem. Z faktu, że czyszczenie maszynowe jest rozległą dziedziną, to nie każda osoba musi posiadać fachową wiedzę na ten temat. Przed wynajmem warto dokładnie zapytać o to, na jaki rodzaj urządzenia należy się zdecydować. Nasi przedstawiciele zapewniają profesjonalny dobór urządzenia bezpośrednio w docelowym miejscu pracy maszyn. 

Ostatnim wskaźnikiem będzie jakość samych urządzeń. Na rynku można znaleźć szeroki wybór maszyn sprzątających, jednak z czyją ofertą warto się zapoznać? Możemy Ci zapewnić, że wszystkie modele, które znajdziesz w Tenrent, to sprzęt premium, który gwarantuje nieocenioną wręcz skuteczność, ale i również wytrzymałość. Z ich pomocą zachowanie czystości powierzchni nie będzie już takim wyzwaniem, jak miało to miejsce wcześniej. Zainteresuj się współpracą z nami, na pewno nie pożałujesz swojego wyboru! 

Wynajem maszyn czyszczących na terenie całej Polski

Dlaczego warto postawić swój wybór na maszyny czyszczące do podłóg wynajem od Tenrent? Niewątpliwym powodem będzie dostęp do profesjonalnego sprzętu na terenie całej Polski! Niezależnie od miasta, w którym znajduje się Twoja działalność, zapewnimy bezpieczny transport urządzeń w określone miejsce.  Nasi serwisanci stacjonują w różnych zakątkach kraju, więc możesz mieć pewność, że w razie wystąpienia jakiejkolwiek awarii, usuniemy ją bez większych problemów. Zadbamy o poprawne zabezpieczenie, aby mieć pewność, że w Twoje ręce trafią automaty od razu gotowe do pracy. 

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Podczas rozmowy postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, które mogłyby pojawić się w trakcie zapoznawania się z naszą ofertą. Czas najwyższy zainteresować się współpracą ze specjalistami w swojej dziedzinie. Niech Twoja firma wejdzie na całkowicie nowy poziom czystości!