sprawdź nasze ostatnie oferty

Maszyny zamiatająco - myjące

Zwiększ produktywność, zapewniają wyjątkową wydajność zamiatania i szorowania

Ciesz się korzyściami dla zdrowia i bezpieczeństwa dzięki samojezdnym zamiatarko-szorowarkom marki Tennant, w opcji wynajmu dopasowanej do Twoich potrzeb. Zastosowanie tych wielofunkcyjnych urządzeń nie tylko poprawia wizerunek obiektu, czyszcząc go w jednym przebiegu – na mokro lub na sucho, lecz także pozwala na optymalizację kosztów.

Oferta
Zamiatarka samojezdna M17 z napędem akumulatorowym

Tennant M17

M17 Zamiatarko-szorowarka zasilana bateryjnie. Innowacyjna, wysokowydajna maszyna, która jest połączeniem zamiatarki i standardowego automatu szorującego. Zasilana akumulatorami M17 zaspokaja niestandardowe potrzeby klientów. Zamiatarko-szorowarka M17 skutecznie czyści już po jednym przejeździe dbając o środowisko oraz porfel.

Zamiatarka samojezdna M20

Tennant M20

M20 jest idealnych urządzeniem do zastosowań przemysłowych oraz na parkingi podziemne.

Tennant M30

Tennant M30

M30 jest idealnych urządzeniem do zastosowań przemysłowych oraz na parkingi podziemne.

Dlaczego warto wynająć maszyny zamiatająco - myjące?

Posadzki hal produkcyjnych lub parkingów podziemnych wymagają regularnej pielęgnacji, aby mogły cieszyć swoją funkcjonalnością tak długo jak tylko możliwe. Ręczne czyszczenie powierzchni płaskich może okazać się wyjątkowo nieskuteczną metodą, dlatego warto zainteresować się alternatywnymi rozwiązaniami, które w znaczny sposób przyczynią się do automatyzacji pracy. Najlepszym możliwym rozwiązaniem mogą okazać się maszyny zamiatająco – myjące. Jeżeli postanowisz nawiązać współpracę z Tenrent, to czas wypożyczenia może trwać nawet 5 lat. Oferujemy bardzo atrakcyjne stawki, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Podkreślimy, że wszystkie propozycje dostępne w naszym asortymencie pochodzą od sprawdzonego producenta, który przykłada uwagę do nawet najmniejszych szczegółów konstrukcyjnych. Już od wielu lat wyposażamy firmy produkcyjne w automaty czyszczące, szorowarki, maszyny zamiatająco myjące oraz odkurzacze profesjonalne.

Zalety przemysłowych maszyn zamiatająco-myjących

Samojezdne zamiatarko-szorowarki mogą zaoferować szeroką gamę zalet, które zachęcają coraz to większą ilość działalności gospodarczych do ich zakupu lub też wynajmu:

  • oszczędność czasu – profesjonalne maszyny czyszczące w znaczny sposób automatyzują proces sprzątania hal produkcyjnych. Są alternatywą dla konieczności zatrudniania specjalnych firm sprzątających, których stawki mogą okazać się wyjątkowo niekorzystne. 
  • prostota obsługi – samojezdne maszyny zamiatająco – myjące są wyjątkowo intuicyjne w obsłudze. Jeżeli dana firma skieruje pracownika na szkolenie odbywające się przy dostawie, to bez większych problemów po stosunkowo krótkim czasie będzie mógł on wykonywać pracę jako operator.
  • wysoka skuteczność czyszczenia – z pomocą maszyn zamiatająco-myjących, pozbywanie się nawet najtrudniejszych zanieczyszczeń nie będzie już sprawiało żadnych trudności. Specjalistyczne automaty charakteryzują się nieopisaną wręcz skutecznością oraz efektywnością. Modele dostępne na stronie Tenrent posiadają szerokość czyszczenia 137-142 cm lub nawet 158-163 cm, co umożliwia efektywne zamiatanie oraz mycie dużych powierzchni.
  • bezpieczeństwo – zamiatarko-szorowarki są całkowicie bezpieczne w obsłudze. Posiadają one specjalne miejsce dla operatora, które oferuje satysfakcjonującą widoczność oraz wygodę. 
  • wydajny silnik z dwoma sposobami zasilania – nasze maszyny zamiatająco – myjące posiadają wydajne silniki, które mogą być zasilane spalinowo Dieslem lub gazem LPG oraz bateryjnie. 

Wynajem automatów czyszczących w znaczny sposób przyczyni się do polepszenia standardów czystości w placówkach produkcyjnych lub na parkingach podziemnych. Zainteresuj się współpracą z nami, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. 

Samojezdne maszyny zamiatająco – myjące

Głównym atutem urządzeń z linii M jest możliwość mycia i zamiatania w trakcie jednego przejazdu eliminując konieczność angażowania dwóch odrębnych urządzeń i dwóch pracowników (podwójnego czasu pracy na posadzce). Czas najwyższy zapomnieć o trudnościach związanych z usuwaniem przywartych zabrudzeń. Nasz wynajem maszyn zamiatająco – myjących to profesjonalna usługa, której zaufało już mnóstwo firm z każdej gałęzi przemysłu. Do każdego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ chcemy mieć pewność, że wszyscy, którzy zdecydowali się na współpracę z nami, będą usatysfakcjonowani jakością naszych urządzeń i obsługi. Zapraszamy do konsultacji warunków umowy! 

Jak wybrać zamiatarko-szorowarkę przemysłową?

Wybór zamiatarko-szorowarki przede wszystkim powinien być motywowany zapotrzebowaniem danej firmy (szerokość alejek/przejazdów oraz specyfika pracy). Sytuacja będzie wyglądać całkowicie inaczej w przypadku różnych wielkości hal produkcyjnych. Jeżeli powierzchnia jest duża, to najlepiej zdecydować się na maszynę z szerokością czyszczenia 158-163 cm. 

W razie wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości podczas zapoznawania się z naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Postaramy się dokładnie odpowiedzieć na wszelkie techniczne pytania, ale i również służymy profesjonalną poradą co do wyboru odpowiedniego sprzętu do danych warunków. Sięgnij po przemysłowe maszyny zamiatająco – myjące od Tenrent, to dobra inwestycja!