sprawdź nasze ostatnie oferty

Sprzątanie posadzek horeca

Dobre samopoczucie gości jest kwestią priorytetową

Dobre samopoczucie gości jest kwestią priorytetową a wysoki standard czystości jednym z aspektów o nim przesądzających. Zadbane, estetyczne wnętrza są jednym z decydujących czynników przy wyborze hotelu czy restauracji. Dbanie o czystość i porządek jest więc nie tylko wymogiem przepisów ale przede wszystkim zapewnieniem komfortu i bezpieczeństwa klientom i personelowi.  W TenRent jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie urządzenie do każdego zadania. Niezależnie czy mówimy o odkurzaniu, praniu wykładzin czy myciu podłóg szeroka gama rozwiązań dostępnych w maszynach Tennant sprosta tym potrzebom.

Jak pomóc utrzymać czystość w obiektach Horeca?

Obiekty typu Horeca zgodnie z zaleceniami powinny być czyste i zadbane. Należy jednak podkreślić, że hotele oraz placówki gastronomiczne są miejscami o dużej powierzchni, dlatego ręczne utrzymywanie porządku może okazać się niewystarczającym rozwiązaniem, którego skuteczność będzie stosunkowo niska. W takim wypadku, po co należy sięgnąć? Odpowiedź na to pytanie jest stosunkowo prosta, wystarczy jedynie zdecydować się na zakup lub wynajęcie specjalnych maszyn czyszczących. Możemy zagwarantować, że obecność profesjonalnych urządzeń przyczyni się do oszczędzenia ogromnej ilości czasu, ale i również wysiłku pracowników. Na rynku bez większego problemu można znaleźć sprzęt do wszystkich zastosowań, jednak największym czynnikiem zniechęcającym może być bogaty wybór urządzeń, co może przyczynić się do powstania problemów związanych z podjęciem decyzji o zakupie. Na szczęście powstaje coraz to więcej firm zajmujących się profesjonalnym wynajmem automatów czyszczących, dlatego jeżeli interesują Cię maszyny sprzątające do obiektów Horeca, to uważamy, że warto zapoznać się z naszym bogatym asortymentem!

Należy podkreślić, że obiekty Horeca są placówkami, które przyjmują dużą ilość gości, dlatego przedsiębiorca nie może sobie pozwolić na to, aby klient poczuł jakikolwiek dyskomfort. Nie można także zapomnieć, że profesjonalne automaty czyszczące charakteryzują się niewielkim rozmiarem, przez co można je uznać za bardzo mobilne. Pracownik powinien mieć możliwość dotarcia do trudno dostępnych, np. wąskich przestrzeni. Maszyny czyszczące z oferty TenRent to zaawansowany sprzęt, w którym wysoka skuteczność idzie w parze z dużą dokładnością oraz mobilnością.

Jak wybrać maszyny do czyszczenia obiektów dla gości?

W każdym obiekcie typu Horeca powinny pojawić się profesjonalne maszyny czyszczące, które umożliwiłyby sprzątanie zabrudzeń różnego typu. Na samym początku należy wspomnieć o specjalistycznym sprzęcie do czyszczenia podłóg, który będzie doskonałym wyborem na start. Maszyny do użytku profesjonalnego takie jak odkurzacze, ekstraktory czy prowadzone automaty pozwalają skutecznie i szybko umyć oraz wypolerować nawet duże powierzchnie. 

Doskonałym uzupełnieniem wyposażenia obiektu Horeca będzie również szorowarka do podłóg, która w odróżnieniu od maszyn czyszczących nie posiada układu ssącego oraz zbiornika brudnej wody. Szorowarki jednak doskonale poradzą sobie nawet z bardzo trudnymi zabrudzeniami podłóg.

 Na rynku można znaleźć wiele ciekawych modeli, przed wyborem należy jednak dokładnie określić zapotrzebowanie posiadanej działalności, aby móc zdecydować się na automat, który w najlepszy możliwy sposób spełni oczekiwania. Najlepiej postawić na Horeca wynajem maszyn czyszczących. Osobiście uważamy, że wypożyczenie profesjonalnych maszyn jest znacznie korzystniejszym rozwiązaniem niż zakup ze względu na dużą elastyczność. Możesz wypożyczyć taki sprzęt, który jest w danym momencie najbardziej potrzebny. Jeżeli zdecydujesz się na usługi Tenrent, to możesz mieć pewność, że otrzymasz niezwykle atrakcyjną ofertę wynajmu, a wyposażenie Twojej placówki zostanie wzbogacone o urządzenia wysokiej jakości.

Solidne maszyny do sprzątania obiektów publicznych typu Horeca

Sprzątanie w obiektach typu Horeca może okazać się dużym wyzwaniem. Z faktu, że ręczne sprzątanie dużych powierzchni może nie przynieść satysfakcjonujących efektów, to coraz to większa ilość działalności decyduje się na współpracę z profesjonalnymi firmami sprzątającymi. 

Tutaj właśnie pojawiają się profesjonalne firmy, zajmujące się wynajmem specjalistycznych maszyn czyszczących. Jeżeli zdecydujesz się na usługi Tenrent, to możesz mieć pewność, że otrzymasz dostęp do profesjonalnych urządzeń, ale i również fachowej pomocy ekspertów, gwarantujemy, że odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Z naszą pomocą profesjonalne sprzątanie obiektów Horeca stanie się o wiele prostsze, aniżeli miało to miejsce dotychczas. Wynajmiesz u nas m.in. odkurzacze profesjonalne szorowarki jednotarczowe, ekstraktory, automaty czyszczące oraz wiele innych! Pragniemy spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów, co staramy się udowadniać jakością naszych usług. Współpraca z Tenrent to gwarancja Twojej satysfakcji. 

Bezpieczne czyszczenie obiektów dla gości

Czyszczenie obiektów Horeca w znaczny sposób różni się od sprzątania hal produkcyjnych. W przypadku hoteli, czy restauracji, nie można narażać klientów na żadną dozę dyskomfortu. Z tego właśnie powodu maszyny czyszczące muszą pracować w sposób wydajny, ale i również cichy. Maszyny sprzątające do obiektów Horeca znajdziesz w naszym asortymencie. Skontaktuj się z nami, a uzgodnimy z Tobą dokładne zapotrzebowanie prowadzonego przez Ciebie obiektu. Zaoferujemy sprzęt, który w najlepszy możliwy sposób sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom. Zaufaj profesjonalistom w swojej dziedzinie, a na pewno nie pożałujesz swojego wyboru, możemy to wręcz zagwarantować!