sprawdź nasze ostatnie oferty

Sprzątanie obiektów handlowych

Utrzymanie czystości w obiektach handlowych to wymagające zadanie a konkurencyjny charakter branży nie ogranicza się tylko do oferowanych towarów czy cen.

Setki, tysiące osób odwiedzających sklepy każdego dnia oczekuje najwyższego poziomu higieny. W TenRent doskonale rozumiemy jak ważna jest niezawodność i gotowość na wszelkie nieprzewidziane zdarzenia. Oferowane przez nas urządzenia czyszczące sprostają każdemu wyzwaniu niezależnie czy trzeba wyczyścić duże powierzchnie hal sklepowych, zaplecza, korytarze galerii, czy niewielkie butiki. Zagwarantujemy odpowiedni dobór urządzeń tak aby posadzki były lśniąco czyste i bezpieczne dla personelu i klientów

Jak pomóc utrzymać czystość w obiektach handlowych?

Centra handlowe są miejscami niezwykle popularnymi, w których to Polacy spędzają coraz większą ilość czasu. Dobrze rozbudowane placówki umożliwiają wykonanie zakupów, ale i również skorzystanie z wielu usług takich jak siłownia, fryzjer oraz restauracja. Duża ilość obiektów posiada także szeroką gamę atrakcji dla dzieci, dlatego należy zadbać o nienaganną czystość, aby mieć pewność, że każdy klient będzie usatysfakcjonowany z wizyty!

Jeżeli obiekt będzie czysty, to człowiek chętniej będzie w nim przebywał, co może przyczynić się do wzrostu zysków. Z tego właśnie powodu należy postawić na regularne sprzątanie, aby mieć pewność, że cała powierzchnia centrum handlowego będzie wolna od nawet najmniejszych zabrudzeń. Coraz to więcej przedsiębiorców decyduje się na usługi profesjonalnych ekip sprzątających, ze względu na ich wysoką skuteczność. Jeżeli jednak planujesz samodzielnie utrzymywać czystość w prowadzonej placówce, to doskonałą propozycją będzie wynajem maszyn czyszczących.  

Maszyny sprzątające do obiektów handlowych to rozwiązanie niemal idealne! Warto zdecydować się na zakup pojedynczego urządzenia jednak o wiele lepiej postawić swój wybór na profesjonalny wynajem maszyn, jeżeli nie jesteś w stanie określić dokładnego zapotrzebowania prowadzonej przez Ciebie placówki. Wówczas uzyskasz możliwość wyboru doskonałego wyposażenia czyszczącego, które odpowiednio wpisze się w Twoje zapotrzebowanie. Zainteresuj się asortymentem Tenrent, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. Jesteśmy profesjonalną firmą, która już od wielu lat zajmuje się wypożyczaniem urządzeń czyszczących najwyższej jakości. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś! 

Jak wybrać maszyny do czyszczenia obiektów handlowych?

Każda placówka handlowa będzie miała swoje indywidualne potrzeby. Na rynku można znaleźć wiele modeli maszyn czyszczących, jednak na co należy zwrócić uwagę podczas ich wyboru? Pozwól, że przedstawimy Ci najważniejsze aspekty, o których powinieneś pamiętać podczas zapoznawania się z naszą ofertą!

Pierwszą i w zasadzie najważniejszą cechą będzie rodzaj zasilania. Pierwszym wyborem będzie oczywiście zasilanie kablowe. Takie maszyny w głównej charakteryzują się niewielkimi rozmiarami oraz nieograniczoną (naładowaniem akumulatora) dostępnością do pracy przy niewielkich przestrzeniach. Jeżeli podczas pracy w danym obiekcie występuje konieczność przepinania przewodu do coraz to bliższych źródeł energii, to doskonałą alternatywą będą modele bateryjne, które stosuje się do czyszczenia obszernych powierzchni. Ich jedyną wadą jest to, że akumulator z biegiem czasu może się zwyczajnie rozładować, jednak wygoda oraz funkcjonalność skutecznie pozwala zapomnieć o tej mało znaczącej wadzie. 

W przypadku automatów czyszczących niezwykle ważna jest również pojemność zbiorników na czystą wodę oraz detergent. Jeżeli chciałbyś, aby proces sprzątania był wydajny, to przede wszystkim należy interesować się jak największą pojemnością. Dzięki temu oddelegowany pracownik nie będzie musiał często przerywać swoich obowiązków w celu uzupełnienia zapasów wody, oraz środka czyszczącego. Na naszej stronie znajdziesz doskonałe modele maszyn, które na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań, przekonaj się o skuteczności propozycji od Tenrent! Z naszą pomocą zachowanie czystości w placówkach handlowych nie będzie żadnym problemem! 

Solidne maszyny do sprzątania obiektów handlowych

Jakie maszyny czyszczące powinny pojawić się na wyposażeniu Twojej placówki handlowej? Przede wszystkim należy zdecydować się na najbardziej sprawdzone sprzęty, o wielu zastosowaniach.

Najlepszą propozycją będą szorowarki jednotarczowe, które doskonale zadbają o usuwanie trudnych zabrudzeń z posadzek. Ich zasada działania jest bardzo prosta, ponieważ sam proces czyszczenia odbywa się za pomocą obracającej się szczotki talerzowej lub pada czyszczącego. W przypadku luźnych zabrudzeń warto zastanowić się nad odkurzaczem profesjonalnym. Są one bardzo podobne do tych domowych, jednak ich skuteczność działania jest znacznie większa. Ogromna siła ssąca bez większych problemów pozbędzie się odpadów z miejsc niedostępnych dla zamiatarek takich jak wąskie korytarze, schody oraz powierzchnie ponadpodłowe. Warto także podkreślić, że wynajem profesjonalnego odkurzacza nie jest drogi, co można uznać za niewątpliwą zaletę.

Najpopularniejszym wyborem będą oczywiście automaty czyszczące, sprzęt ten można uznać jako definicję profesjonalnego sprzątania w obiektach handlowych. Urządzenia usuną najtrudniejsze zabrudzenia, a następnie sprawią, że posadzka znowu będzie gotowa do użytku dzięki zintegrowanej funkcji suszenia. Obowiązkowy wybór dla każdej placówki handlowej!

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą wynajmu. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która przede wszystkim zwraca uwagę na potrzeby wszystkich swoich klientów. Współpraca z nami to gwarancja Twojej satysfakcji!

Bezpieczne czyszczenie obiektów handlowych

Warto podkreślić, że sprzęt do profesjonalnego czyszczenia obiektów handlowych to nie wszystko! Wszystkie maszyny powinny pracować tylko z profesjonalnymi środkami czystości – chemia do maszyn musi być niskopieniąca. Na rynku można znaleźć bogaty wybór produktów tego rodzaju. Podczas zakupu należy jednak pamiętać o bezpieczeństwie pracowników, jak i również klientów, dlatego wszystkie artykuły powinny pochodzić z pewnych i sprawdzonych źródeł! 

W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszą profesjonalną obsługą klienta. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania, które mogłyby pojawić się w trakcie zapoznawania się z naszą ofertą.