sprawdź nasze ostatnie oferty

Maszyny czyszczące prowadzone

Gdy podłogi wymagają częstego, dokładnego i higienicznego szorowania, niezawodne maszyny do utrzymania czystości marki Tennant pomogą Ci zachować doskonały wygląd obiektu. 

Najlepsze w swojej klasie urządzenia sprawiają, że podłogi w Twoim obiekcie pozostają w doskonałym stanie i zawsze wyglądają nieskazitelnie. TenRent oferuje duży wybór automatów do mycia posadzek w szerokiej gamie rozmiarów, wyposażonych w różnorakie funkcje w opcji wynajmu dostoswanej do Twoich potrzeb. Zwiększ produktywność i zminimalizuj pracę ręczną dzięki naszym prowadzonym maszynom, które umyją i osuszą podłogi w Twoim obiekcie

Oferta

Tennant T191

Model T191 to mała, zwrotna i niezawodna maszyna szorujaco-suszaca, która zapewnia skuteczne czyszczenie i wysoka wydajnosc dzieki łatwym w obsłudze elementom sterujacym, duzej pojemnosci zbiornika i wysokiej jakosci, solidnym podzespołom.

Mikroszorowarka prowadzona T1

Tennant T1

Tennant T1 z szerokością czyszczenia 38 cm jest idealny do czyszczenia małych powierzchni, gdzie dotychczas używa się wiaderka z mopem.

Kompaktowa szorowarka podłogowa T2 prowadzona

Tennant T2

Bateryjne urządzenie szorująco-suszące z zakresem czasu pracy do 2h.

Tennant T291

Przekonaj sie jak duzo zalet ma ta mała maszyna szorujaco-suszaca, charakteryzujaca sie przyjaznym dla operatora panelem sterujacym, ergonomicznymi rozwiazaniami i prostota obsługi.

Szorowarka podłogowa T300 prowadzona

Tennant T300/T300e

Sredniej Wielkosci Maszyna Szorujaco-Suszaca. Produktywnosc i wygoda obsługi

Tennant T391

Poznaj zalety tej sredniej wielkosci maszyny szorujaco-suszacej o szerokiej głowicy i duzym zbiorniku na wode.

Szorowarka podłogowa T500 prowadzona

Tennant T500/T500e

Zmniejsz koszty czyszczenia, zwiększ produktywność i uprość szkolenie operatoradzięki pakietowi innowacyjnych technologii takich jak opcjonalny system ec-H2O NanoClean™, menedżer floty IRIS® lub ekran dotykowy LCD Pro-Panel ™ z konfigurowalnym systemem Zone Settings ™.

Szorowarka podłogowa T600 prowadzona

Tennant T600/T600e

Tennant T600e to wysokowydajna, akumulatorowa maszyna szorująco-susząca o szerokości szorowania 70, 80 i 90 cm.

Dlaczego warto wynająć maszyny prowadzone

Zachowanie czystości obiektowej może okazać się niesamowicie trudnym zadaniem. Usuwanie niektórych zabrudzeń oraz nieczystości wiąże się z ogromną ilością wysiłku, ale i również czasu. Czy w jakiś sposób można przyspieszyć ten proces i sprawić, aby był on prostszy? Oczywiście – wystarczy jedynie zdecydować się na prowadzone maszyny czyszczące. Są to urządzenia relatywnie proste w obsłudze, ponieważ nawet niedoświadczony operator może wyciągnąć z nich pełen potencjał. 

Kluczową zaletą profesjonalnych sprzętów czyszczących jest oczywiście ich wysoka skuteczność działania. Jeżeli jesteś początkującym przedsiębiorcą to osobiście uważamy, że warto zdecydować się na usługi wynajmu, ponieważ zakup odpowiedniego sprzętu będzie wymagał od Ciebie dużej wiedzy technicznej. Decydując się na taki wybór, warto postawić na długotrwałą współpracę, ponieważ stawki będą wtedy o wiele atrakcyjniejsze. Chcielibyśmy zachęcić do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, jesteśmy profesjonalną firmą, która do każdego klienta podchodzi w indywidualny sposób. W razie wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości, w ramach konsultacji będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Zapewniamy dostęp do urządzeń premium, ale i również gwarantujemy specjalistyczne szkolenia dla Twoich pracowników. Postaw na profesjonalne urządzenia czyszczące najwyższej jakości, na pewno nie pożałujesz swojego wyboru! 

Zalety maszyn prowadzonych do mycia podłóg

Maszynowe mycie podłóg ma naprawdę wiele zalet! Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, że samo czyszczenie składa się z kilku procesów: mycia oraz suszenia. Dzięki temu można uzyskać satysfakcjonujący efekt w stosunkowo krótkim czasie. Jak wygląda działanie takich urządzeń? Wbrew pozorom bardzo prosto.

Na samym początku podawany jest roztwór wody z płynem na szczotkę lub pad czyszczący sprzętu. Roztwór rozprowadzany jest następnie po powierzchni, a szczotki zajmują się szorowaniem mytej posadzki, dzięki czemu możliwe jest usunięcie wszystkich, nawet tych najtrudniejszych zabrudzeń. Nieczystości trafiają do oddzielnego zbiornika, który po wypełnieniu lub zakończeniu pracy należy opróżnić.  Dokładne osuszenie posadzki jest konieczne, aby zapewnić czystość i bezpieczeństwo, zwłaszcza w zatłoczonych miejscach. Inżynierowie Tennant opracowali i opatentowali unikalny paraboliczny kształt listwy ssącej umożliwiający doskonałe zbieranie nieczystości całą szerokością ssawy. Sprzątanie za pomocą maszyn prowadzonych czy samojezdnych jest przede wszystkim niesamowicie wygodne, ale i również może pochwalić się o wiele większą efektywnością niż tradycyjne metody czyszczenia. Osoba sprzątająca nie musi wykonywać wszystkich zadań manualnie, wystarczy jedynie odpowiednio przygotować maszynę, a następnie cieszyć się nieopisaną wręcz wydajnością. 

Mimo wszystko warto zapoznać się z dokładnymi specyfikacjami poszczególnych urządzeń. Każdy rodzaj posadzki powinien być czyszczony w całkowicie inny sposób, dlatego przed wynajęciem warto skontaktować się z nami. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania, które mogły pojawić się podczas zapoznawania się z ofertą Tenrent. Oferujemy atrakcyjne ceny, ale i również indywidualne podejście do klienta. Współpraca z nami to gwarancja satysfakcji. 

Bezpieczne czyszczenie i osuszanie powierzchni

Czyszczenie powierzchni przede wszystkim powinno odbywać się w bezpieczny sposób. Bardzo często zabrudzenia są na tyle poważne, że należy zdecydować się na zastosowanie silnych detergentów, które mogą być szkodliwe dla zdrowia, jeżeli zostaną użyte w niepoprawny sposób. Aby ograniczyć lub całkowicie uniknąć stosowania silnych preparatów chemicznych, które wymagają wiedzy i dyscypliny podczas użytkowania, można zdecydować się na wynajem profesjonalnych maszyn prowadzonych (wysokiej jakości).  Na rynku bez większego problemu można znaleźć przeróżne warianty tych produktów. Oczywiście każdy z nich będzie różnić się ceną. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto dokładnie określić swoje potrzeby, ponieważ każdy rodzaj placówki może mieć całkowicie inne wymagania, dlatego wszelkie aspekty powinny być odpowiednio sprecyzowane. W ofercie Tenrent znajdziesz doskonałe sprzęty w atrakcyjnej cenie wynajmu. Można u nas znaleźć m.in. maszyny prowadzone bez napędu, ale i również samojezdne automaty do mycia posadzek. 

Czas najwyższy odkryć całkowicie nowy wymiar czystości w działalności gospodarczej. Zapraszamy do kontaktu z nami. W trakcie rozmowy zaproponujemy najatrakcyjniejszą ofertę zgodną z oczekiwaniami każdego klienta. Zadbamy o odpowiedni dobór maszyny i zapewnimy dokumentację i fachowe szkolenie które umożliwią dokładne poznanie zasady działania urządzenia. Zachęcamy również do zadawania pytań, nasze grono specjalistów z chęcią postara się rozwiać wszelkie wątpliwości, które mogły powstać podczas zapoznawania się z naszą ofertą. Postaw swój wybór na profesjonalną firmę, która na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Jeżeli interesuje Cię bezwzględna czystość, to maszyny od TenRent zapewnią Ci ją! Na pewno nie pożałujesz swojego wyboru!