sprawdź nasze ostatnie oferty

Profesjonalny sprzęt czyszczący

Profesjonalne utrzymanie czystości to niezwykłe zadanie.

Praca we wszystkich segmentach gospodarki, z wszelkimi rodzajami zabrudzeń, na różnorodnych materiałach wykończeniowych  powoduje konieczność ciągłego doskonalenia. Znalezienie równowagi pomiędzy osiągnięciem wyjątkowych wyników w zarządzanych obiektach przy jednoczesnym budowaniu dochodowego biznesu to priorytet. TenRent chętnie wspomaga swoich partnerów biznesowych w osiąganiu najlepszych wyników. Oferta maszyn Tennant, linia VLX, szkolenia technologiczne czy pakiety serwisowe to nasze rozwiązania dla profesjonalistów niezależnie czy sprzątanie odbywa się w biurach, szpitalach, fabrykach czy na placach budowy.

Nasze Oferty

Jak wybrać maszynę do profesjonalnego sprzątania

Zachowanie czystości w szpitalach, szkołach, zakładach produkcyjnych lub galeriach handlowych jest niesamowicie ważne. Utrzymanie odpowiedniego stanu posadzek jest wskazane w zaleceniach dotyczących higieny pracy. Chcąc postawić na jak najlepszą jakość czyszczenia, przede wszystkim należy zdecydować się na maszyny do profesjonalnego sprzątania. Wybór tego typu sprzętów jest naprawdę szeroki, więc znalezienie sprawdzonych modeli może okazać się naprawdę trudnym zadaniem.

Czym należy kierować się przy wyborze? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na sposób zasilania. Na samym początku chcielibyśmy przedstawić zalety kablowych maszyn czyszczących. Będą one doskonałym rozwiązaniem do czyszczenia przestrzeni, gdzie nie występuje ruch osobowy lub paletowy. Znajdą one swoje zastosowanie również w sytuacjach, w których wymagana jest ciągła praca, w której operator nie będzie ograniczony pojemnością akumulatora.

Drugim wyborem, równie popularnym są maszyny czyszczące bateryjne. Swoje zastosowanie znajdują w miejscach, w których nie występuje możliwość wykonywania bezpiecznej pracy z przewodem zasilającym. Za doskonały przykład mogą posłużyć supermarkety lub centra handlowe, ponieważ występujący tam ruch osobowy znacznie komplikuje przeprowadzenie dokładnego mycia posadzek

Jeżeli decyzja dotycząca rodzaju zasilania została już podjęta, to teraz należy poważnie zastanowić się nad wynajmem lub kupnem poszczególnych maszyn. Chcąc dobrać najlepszy możliwy sprzęt, należy na samym początku dokładnie określić wielkość powierzchni do czyszczenia, ale i również czas, w jakim dana posadzka ma zostać uporządkowana. Producenci dołączają dokładne informacje na temat wydajności teoretycznej maszyn, dlatego warto zapoznać się z tymi wartościami. Dzięki temu możliwe będzie określenie średnich parametrów, jakimi powinien charakteryzować się automat. Wszystkie propozycje dostępne na Tenrent, to przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości, zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. 

Zasady profesjonalnego sprzątania

Zasady profesjonalnego sprzątania mogą się różnić w zależności od placówki, ponieważ każde miejsce charakteryzuje się całkowicie nieco innymi wymaganiami higienicznymi. Przede wszystkim jednym z elementów jest dobór preparatu. Detergenty przemysłowe są niezastąpione, jednak ich niewłaściwe użycie, czyli nieodpowiedni rodzaj środka do czyszczonej powierzchni może uszkodzić powierzchnię. Warto także pamiętać, że decydując się na jakiekolwiek maszyny czyszczące, należy zadbać również o to, aby były one odpowiednio dostosowane do powierzchni znajdujących się w obiekcie. W takim wypadku powinieneś skupić się na odpowiednim doborze producenta. Doskonałą propozycją może być wynajem maszyn do profesjonalnego sprzątania od Tenrent! Urządzenia w naszym asortymencie są odpowiednio przygotowane do czyszczenia niemalże każdej powierzchni.

Dlaczego warto wynająć profesjonalne maszyny sprzątające

Podstawowym czynnikiem, który może zniechęcić do zakupu profesjonalnych maszyn sprzątających będzie aspekt środowiskowy. Warto jednak podkreślić, że najlepsze urządzenia na rynku są całkowicie bezpieczne dla naszej planety. Jeżeli chciałbyś zdecydować się na wyposażenie swojej działalności w sprzęt czyszczący, to czas najwyższy sięgnąć po profesjonalne sprzątanie maszyny wynajem. Decydując się na asortyment dostępny w Tenrent, możesz mieć pewność, że wynajęte przez Ciebie urządzenia spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Zapewniamy możliwość wynajmu długoterminowego, wybór ten będzie doskonałą propozycją dla zakładów produkcyjnych, centrów handlowych, szpitali itp. Skontaktuj się z nami i wybierz najprzystępniejszą ofertę dla Ciebie oraz Twojej działalności. Współpraca z Tenrent to przede wszystkim gwarancja pełnego profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia do klienta. 

Jak oszczędzić czas przy profesjonalnym sprzątaniu

Najlepszym sposobem na zaoszczędzenie czasu przy czyszczeniu posadzek użytkowych, będzie wykorzystanie sprzętu do profesjonalnego sprzątania. Obecność urządzeń wysokiej jakości może w znaczny sposób przyczynić się do zautomatyzowania procesu zachowywania higieny w obiektach. wynajmu sprzętu w dzisiejszych czasach może okazać się niesamowicie atrakcyjny nawet dla najbardziej wymagających przedsiębiorców. Doskonałym wyborem będzie sprzęt dostępny w ofercie Tenrent, który przede wszystkim może zaoferować atrakcyjne warunki wynajmu w przystępnych cenach. Zapoznaj się z asortymentem dostępnym na stronie i wypożycz profesjonalne maszyny najwyższej jakości.