sprawdź nasze ostatnie oferty

Maszyny czyszczące z siedziskiem

Gdy podłogi wymagają częstego, dokładnego i higienicznego szorowania, niezawodne maszyny do utrzymania czystości marki Tennant pomogą Ci zachować bezpieczeństwo i doskonały wygląd obiektu. 

Wybierz wysokiej jakości konstrukcję naszych urządzeń, wyprodukowanych tak, aby sprostać najtrudniejszym – i najbardziej delikatnym – środowiskom. TenRent oferuje szeroką gamę różnego rozmiaru automatów szorująco- zbierających wyposażonych w rozmaite funkcje w opcji wynajmu krótko lub długoterminowego. Zwiększ produktywność i komfort operatora jednocześnie dbając o środowisko naturalne podczas mycia dużych powierzchni podłóg w Twoim obiekcie

Oferta
Tennant T350

Tennant T350

Wykorzystuj maksymalnie możliwości maszyny, do 94 minut między cyklami zrzutu i napełniania oraz do 4 godzin pracy akumulatora.

Tennant T581

Cicha praca, intuicyjne sterowanie i kompaktowa konstrukcja pozwalaja na łatwa obsługe urzadzenia i prace w dowolnym momencie.

Tennant T681

Mała Maszyna Szorujaco-Suszaca z Siedziskiem. Duza Wydajnosc w Małym Rozmiarze

Szorowarka do podłóg samojezdnych T7

Tennant T7

Jest to jeden z najmniejszych modeli z miejscem siedzącym dla operatora. T7 jest bardzo popularna ze względu na wysoką wydajność i łatwość obsługi.

Kompaktowa szorowarka podłogowa T12 z napędem akumulatorowym

Tennant T12

Urządzenie czyszczące z miejscem siedzacym dla operatora z nowej generacji podzespołami oraz materiałami eksploatacyjnymi.

Akumulatorowy szorowarka podłogowa T16

Tennant T16

Urządzenie czyszczące z miejscem siedzacym dla operatora z nowej generacji podzespołami oraz materiałami eksploatacyjnymi.

Akumulatorowa szorowarka samojezdna T17

Tennant T17

Urządzenie czyszczące do zastosowań przemysłowych. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością dzięki między innymi metalowej ramie wokół urządzenia  oraz maksymalną wydajnością w połączeniu z systemem ec-H2O NanoClean™.

Przemysłowa szorowarka podłogowa T20

Tennant T20

Jest to szorowarka do dużych powierzchni dzięki napędowi Diesel lub LPG. Jest to jedna z największych szorowarek dostępnych na rynku.

Dlaczego warto wynająć maszyny z siedziskiem

Zachowanie higieny w halach wielkopowierzchniowych może okazać się ogromnym wyzwaniem. Należy pamiętać, że każdy obiekt użytku publicznego lub przemysłowego powinien spełniać określone normy czystości. Ręczne mycie posadzek można całkowicie wykluczyć z rozważań, ponieważ czynność ta zabrałaby ogromną ilość czasu, oferując przy tym znikome efekty. Na jakie rozwiązanie w takim wypadku warto się zdecydować?

Najlepszym możliwym wyborem będą maszyny z siedziskiem, które można uznać za nieodzowny element sprzątania komercyjnego. Sprzęty tego typu bez większych problemów można wykorzystać w większości przestrzeni publicznych, takich jak centra handlowe, szkoły, parkingi podziemne, fabryki, magazyny, centra logistyczne itp. Z faktu, że w wyżej wymienionych miejscach można spotkać się z dużym ruchem, ręczne usuwanie zanieczyszczeń w zasadzie nie będzie możliwe. Decydując się na maszynowe czyszczenie, można niemalże całkowicie zapomnieć o jakimkolwiek wysiłku. 

Warto podkreślić, że czyszczenie maszynowe posadzek to nie tylko usuwanie zabrudzeń. Urządzenia tego typu umożliwiają także natychmiastowe suszenie. Dzięki wyżej wymienionym czynnościom można osiągnąć satysfakcjonujący poziom czystości w krótkim czasie. 

W jaki sposób działają maszyny do mycia podłóg z siedziskiem? Funkcjonowanie sprzętu jest stosunkowo proste. Maszyna na samym początku podaje wodę z dowolnie wybranym detergentem (osobiście zalecamy wybór środków wysokiej jakości, aby usuwanie nawet najtrudniejszych zabrudzeń nie sprawiało problemów), a następnie dochodzi do rozprowadzenia go na powierzchni za pomocą obracającej się szczotek lub padów czyszczących.

Dalej dochodzi do usunięcia nadmiaru wody, która zgromadziła w sobie brud i odprowadza się ją do osobnego zbiornika. Warto zwrócić uwagę na to, że posadzka będzie od razu gotowa do użytku dzięki natychmiastowemu suszeniu. Poprawne wysuszenie jest niesamowicie ważne, ponieważ w znaczny sposób eliminuje ono ryzyko poślizgnięcia się, ale i również ogranicza możliwość pojawiania się dalszych zabrudzeń. 

Przemysłowe maszyny do mycia posadzek to sprzęt, którym warto się zainteresować! Jeżeli chciałbyś wynająć profesjonalną maszynę, która nie zawiedzie Twoich oczekiwań, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą Tenrent. Zaufaj sprawdzonej marce!

Zalety maszyn do mycia podłóg z siedziskiem

Dlaczego warto zainteresować się myciem maszynowym? Najważniejszym atutem będzie oczywiście oszczędność czasu, ale i również wysiłku. Wykorzystanie profesjonalnych urządzeń jest wręcz standardem w dużych obiektach użytku publicznego, ale i nie tylko! W celu usunięcia nawet najtrudniejszych zabrudzeń wystarczy jedynie zdecydować się na zakup profesjonalnego środka o wysokiej skuteczności i przygotować pracownika do obsługi sprzętu. Warto podkreślić, że praca z maszyną może być wręcz przyjemna! Wystarczy jedynie zdecydować się na profesjonalne urządzenia wysokiej jakości od sprawdzonej marki.

Mycie maszynowe charakteryzuje się tym, że na podłogę dozuje się czystą wodę, a ta brudna jest zbierana w osobnym zbiorniku W porównaniu do standardowego mycia za pomocą mopa mówimy tutaj o ogromnej różnicy. Manualne sposoby czyszczenia nie usuną także mocnych zanieczyszczeń, które wtarły się w daną powierzchnię. Tutaj właśnie najlepiej zdecydować się na maszyny z siedziskiem z pojemnym akumulatorem, aby mieć pewność, że nie wystąpi konieczność ciągłego ładowania sprzętu. 

Większość obiektów wyposaża się w urządzenia do sprzątania. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest stosunkowo prosta – profesjonalny sprzęt czyszczący charakteryzuje się nieocenioną wręcz skutecznością działania. Jeżeli chciałbyś zdecydować się na wynajem lub zakup, to na pewno chciałbyś wiedzieć z czyjej oferty należy skorzystać. Pozwól, że wyjdziemy do Ciebie z doskonałym wyborem. Czas najwyższy zapoznać się z bogatą ofertą Tenrent. Już od wielu lat zajmujemy się wynajmem specjalistycznych urządzeń do sprzątania, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Odkryj całkowicie nowy wymiar higieny w nowoczesnym wydaniu!

Wygodne czyszczenie i osuszanie powierzchni przemysłowych

Maszyny z siedziskiem wynajem od Tenrent sprawią, że zachowanie czystości w nawet największych obiektach nie będzie sprawiać już żadnych problemów. Profesjonalne maszyny czyszczące oferują znacznie większą efektywność, aniżeli manualne mycie podłóg. Z pomocą profesjonalnych urządzeń każda posadzka będzie wolna od nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Oczywiście należy pamiętać, że samo urządzenie to nie wszystko. Jeżeli chcemy celować w widoczne efekty, które sprostają oczekiwaniom, należy również zastanowić się nad wyborem profesjonalnego środka czyszczącego. Przy wyborze chemii dobrze nawiązać współpracę z rzetelną firmą, która oferuje fachowe doradztwo oraz profesjonalne szkolenia.

Przemysłowe maszyny do mycia podłóg - jakie wybrać?

Wybór maszyny z miejscem siedzącym dla operatora przede wszystkim powinien być uwarunkowany rodzajem przestrzeni, która ma być czyszczona. Jeżeli mowa o obiektach zamkniętych, w których panuje ciągły ruch, to najlepszym wyborem może okazać się Tennant T7. Akumulator w tym modelu jest w stanie funkcjonować nawet 5-6 h. Dodatkowo maszyna jest stosunkowo niewielka, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w środowisku zatłoczonym.

Do przestrzeni otwartych, doskonałą propozycją będzie Tennant T16. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest ogromna powierzchnia czyszcząca, dzięki czemu mycie staje się o wiele prostsze, aniżeli miało to miejsce dotychczas! 

Wynajmij przemysłowe maszyny do mycia posadzek, a na pewno nie pożałujesz swojego wyboru. Z ofertą Tenrent zachowanie czystości powierzchni płaskich nie będzie sprawiać już żadnych problemów. Zaufaj specjalistom!