sprawdź nasze ostatnie oferty

Zamiatarka

Wyeliminuj zanieczyszczenia, cząsteczki kurzu i utrzymuj podłogi w czystości dzięki niezawodnym zamiatarkom do podłóg marki Tennant.

 Przenieś zamiatanie na wyższy poziom, dodając szczotki, mopy do kurzu lub filtry HEPA, aby w pełni wykorzystać możliwości tych urządzeń. Oferujemy szereg przemysłowych i komercyjnych zamiatarek z szerokim zakresem rozmiarów i funkcji na wynajem. Zwiększ produktywność i zminimalizuj pracę ręczną.

Oferta
Zamiatarka pchana S10

Tennant S10

Bateryjna zamiatarka do zastosowań przemysłowych, mocna konstrukcja z metalową ramą oraz mocny system kontroli pyłu dostarcza bardzo dobre rezultaty nawet w najcięższych warunkach.

Tennant 6100

Jest to mała bateryjna zamiatarka przemysłowa z metalową ramą. 6100 jest wydajną zamiatarką do zastosowań wewnątrz obiektów i także do zastosowań zewnętrznych.

Kompaktowa zamiatarka samojezdna S20

Tennant S20

Jest to przemysłowa zamiatarka z metalową ramą dokoła urządzenia, która zastąpiła bardzo często nabywany model Tennant 6400.

Tennant S30

Tennant S30

Wysoce wydajna zamiatarka przemysłowa z metalową ramą wokół urządzenia, ma zastosowanie wewnątrz obiektów oraz na terenach zewnętrznych.

Dlaczego warto wynająć zamiatarkę przemysłową?

Hale produkcyjne to miejsca, które muszą być czyszczone regularnie. W przypadku dużych przestrzeni nie należy decydować się na czyszczenie manualne, tylko warto postawić swój wybór na wykorzystanie profesjonalnego sprzętu. Świetnym wyborem mogą okazać się zamiatarki bezpyłowe. Na rynku bez większego problemu można znaleźć szeroką ofertę takich urządzeń jednak co mogą one zaoferować? 

Zachowanie czystości na hali produkcyjnej jest podstawowym zobowiązaniem każdego przedsiębiorcy. W zakładach pracy zalecenia higieniczne w jawny sposób są określone przez przepisy BHP, jak i również wymagania Sanepidu. Jeżeli firma dalej pragnie funkcjonować, to wymagane jest przeprowadzanie cyklicznych czyszczeń wszystkich powierzchni, wzbogaconą o dezynfekcję hali, jeżeli zakład zajmuje się produkcją artykułów spożywczych.

Można oczywiście wymienić wiele metod sprzątania, jednak tą podstawową i fundamentalną będzie zamiatanie. Oczywiście można zdecydować się na wykonywanie tej czynności w sposób manualny, jednak efekty takich działań będzie można określić jako nikłe. W tym przypadku należy zastanowić się nad wyborem odpowiednich urządzeń. Przed podjęciem decyzji powinieneś dokładnie określić zapotrzebowanie swojej działalności, ale i również wielkość powierzchni do czyszczenia. W przypadku, gdy na hali występuje duża ilość zanieczyszczeń suchych, to warto sięgnąć po urządzenia zamiatające. Ze względu na swoją konstrukcję bez większych problemów można je wykorzystywać wewnątrz oraz na zewnątrz zakładu (o ile powierzchnia będzie sucha), co jest ich niewątpliwą zaletą.

W dużych halach produkcyjnych najpopularniejszymi rodzajami zabrudzeń będą elementy palet i opakowań, folia, tektura, ale i również kurz. Taki rodzaj brudu wielu osobom może wydawać się nieznaczący, jednak takie myślenie jest błędne! Doskonałym przykładem będzie piach, który wnoszony pod butami skutecznie niszczy powierzchnie ze względu na swoją twardość. Samo czyszczenie nie będzie wystarczające – przed dokładnym myciem należy odpowiednio zamieść przestrzeń, aby brud nie był rozcierany przez maszyny czyszczące po całej powierzchni posadzki.

Zalety zamiatarek bezpyłowych

Na rynku można znaleźć wiele rodzajów zamiatarek, z czego prawdopodobnie tymi najpopularniejszymi będą zamiatarki bateryjne. Co mogą one Tobie zaoferować? Najważniejszym aspektem będzie oczywiście komfortowa praca, która będzie tylko i wyłącznie przyjemnością. Sprzęty tego rodzaju wyposażone są w pojemne akumulatory, przez co konieczność zasilania sieciowego całkowicie zanika. W naszym asortymencie znajdziesz samojezdne zamiatarki akumulatorowe z fotelem dla operatora. 

Największym atutem zamiatarek bateryjnych jest oczywiście sam silnik elektryczny, którego funkcjonowanie jest przyjazne środowisku. Ważnym aspektem jest również ogromna wydajność powierzchniowa, która przyczynia się do prostego, ale i również szybkiego czyszczenia posadzek w halach.

Jeżeli jesteś zainteresowany takimi urządzeniami, to warto zapoznać się z naszą bogatą ofertą. Firma Tenrent zajmuje się między innymi wynajem zamiatarek w wyjątkowo atrakcyjnych cenach! Wielu początkujących przedsiębiorców nie decyduje się na zakup profesjonalnego wyposażenia czyszczącego ze względu na nieprzewidywalność rynku lub krótkich kontraktów na usługi . My wychodzimy temu naprzeciw! Zapraszamy do współpracy z nami, gwarantujemy długoterminowe oraz bezpieczne wypożyczenie fachowych sprzętów najwyższej jakości. Dołącz do grona zadowolonych klientów, a na pewno nie pożałujesz swojego wyboru. 

Zamiatarki do obiektów i na zewnątrz

Decydując się na solidne zamiatarki przemysłowe, w pewnym momencie należy dokładnie określić potrzeby prowadzonej działalności. Na jaki produkt warto się zdecydować, gdy potrzebujesz dokładnego czyszczenia posadzki znajdującej się wewnątrz hali? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, w tym wypadku najlepszym, wyborem będzie zamiatarka bateryjna. W przypadku przestrzeni zamkniętych nie można sobie pozwolić na emisję szkodliwych substancji, które w niekorzystny sposób mogłyby wpłynąć na zdrowie pracowników.. 

Nowoczesne sprzęty na akumulator w zasadzie nie odbiegają swoją funkcjonalnością od propozycji spalinowych. Czas pracy na baterii może wynosić nawet do 8 h, co bez większego wahania można uznać za satysfakcjonujący wynik!

Sytuacja wygląda jednak całkowicie inaczej w przypadku powierzchni znajdujących się na zewnątrz (należy podkreślić, że zamiatanie na zewnątrz może odbywać się tylko w suchych warunkach). Tutaj należy zdecydować się na zamiatarki spalinowe, które przede wszystkim mogą pochwalić się tym, że nie są zależne od mocy akumulatora, którego po rozładowaniu należy ponownie załadować. Dodatkowo należy wspomnieć, że silniki paliwowe zapewniają znacznie większą moc, dlatego maszyny, które na nim się opierają, bez większego problemu poradzą sobie z pokonywaniem wzniesień.

Jak wybrać zamiatarkę przemysłową?

Jeżeli chcesz wynająć zamiatarki akumulatorowe lub spalinowe, to na samym początku powinieneś dokładnie określić swoje zapotrzebowania. Należy podkreślić, że zakup profesjonalnego sprzętu czyszczącego, lub jego wynajem, to duża inwestycja, dlatego warto mieć pewność, że wybrane urządzenie będzie mogło odpowiednio spełnić Twoje oczekiwania. Jeżeli jakakolwiek wyżej poruszona kwestia wydaje się niejasna – zachęcamy do kontaktu z nami! Jesteśmy profesjonalną firmą, dla której dziedzina maszynowego czyszczenia nie ma żadnych tajemnic. Postaram się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania. Postaw na specjalistów w swojej dziedzinie, dołącz do grona zadowolonych klientów.