sprawdź nasze ostatnie oferty

Maszyny do mycia hal i magazynów

Specyfika utrzymania czystości w złożonych środowiskach przemysłu i logistyki nie ma przed nami tajemnic. W ofercie posiadamy całą gamę urządzeń do usuwania zabrudzeń.

Oferta
Szorowarka podłogowa T300 prowadzona

Tennant T300/T300e

Model T300 wszedł na rynek w 2015 roku i zastapił model T3. W porównaniu do modelu T3, model T300 ma większe zbiorniki roztworu (42/53 L), sterowanie funkcjami pracy (także np. docisk głowicy, ilość dozowanego roztworu) może być sterowane elektronicznie z pulpitu lub manualnie, w maszynie może pracować bateria trakcyjna 120 Ah.

Tennant T350

Tennant T350

Wykorzystuj maksymalnie możliwości maszyny, do 94 minut między cyklami zrzutu i napełniania oraz do 4 godzin pracy akumulatora.

Szorowarka podłogowa T500 prowadzona

Tennant T500/T500e

Zmniejsz koszty czyszczenia, zwiększ produktywność i uprość szkolenie operatoradzięki pakietowi innowacyjnych technologii takich jak opcjonalny system ec-H2O NanoClean™, menedżer floty IRIS® lub ekran dotykowy LCD Pro-Panel ™ z konfigurowalnym systemem Zone Settings ™.

Szorowarka do podłóg samojezdnych T7

Tennant T7

Jest to najmniejszy model z miejscem siedzącym dla operatora. T7 jest bardzo popularna ze względu na wysoką wydajność i łatwość obsługi. 

Kompaktowa szorowarka podłogowa T12 z napędem akumulatorowym

Tennant T12

Urządzenie czyszczące z miejscem siedzacym dla operatora z nowej generacji podzespołami oraz materiałami eksploatacyjnymi.

Akumulatorowy szorowarka podłogowa T16

Tennant T16

Urządzenie czyszczące z miejscem siedzacym dla operatora z nowej generacji podzespołami oraz materiałami eksploatacyjnymi. 

Tennant 6100

Jest to mała bateryjna zamiatarka przemysłowa z metalową ramą. 6100 jest wydajną zamiatarką do zastosowań wewnątrz obiektów i także do zastosowań zewnętrznych.

Kompaktowa zamiatarka samojezdna 6200

Tennant 6200

Jest to zamiatarka przemysłowa z metalową ramą, dostępna z napędem elektrycznym, Diesel lub LPG. 6200 jest wydajną zamiatarką do zastosowań wewnątrz obiektów i także do zastosowań zewnętrznych.

Zamiatarka pchana Tennant S9

Tennant S9

Doświadcz maksymalnej produktywności i zbierania gruzu dzięki TwinMax ™ technologia zamiatania i dwustronne szczotki zapewniające spójne zamiatanie krawędzi.

Kompaktowa zamiatarka rowerowa S12

Tennant S12

Najmniejsza zamiatarka z miejscem siedzącym dla operatora oraz systemem kontroli pyłu.

Kompaktowa zamiatarka samojezdna S20

Tennant S20

Jest to przemysłowa zamiatarka z metalową ramą dokoła urządzenia, która zastąpiła bardzo często nabywany model Tennant 6400.

Zamiatarka samojezdna M17 z napędem akumulatorowym

Tennant M17

Small, easy-to-store microscrubber cleans hard floors, can go forwards or backwards, and is less tiring than cleaning with a mop and bucket.

Jak pomóc utrzymać czystość w halach i magazynach?

Zachowanie czystości w obiektach przemysłowych, powinno być podstawowym obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Hale oraz magazyny narażone są na ogromną ilość zanieczyszczeń, dlatego konieczne będzie zdecydowanie się na skuteczne sposoby zachowania czystości. Ze względu na wielkość powierzchni w placówkach tego rodzaju, niemożliwe będzie przeprowadzenie ręcznego sprzątania, ponieważ efekty takiego procesu będzie można określić jako nikłe. Z tego właśnie powodu warto zastanowić się nad wykorzystaniem profesjonalnych maszyn czyszczących, które przede wszystkim umożliwiają skuteczne pozbycie się wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Wyżej wspomniane urządzenia można nabyć na rynku detalicznym, jednak ich cena jest wysoka, więc nie każda firma będzie mogła sobie pozwolić na tak ogromny wydatek. Na szczęście coraz to większą popularnością cieszy się wynajem maszyn czyszczących do magazynów oraz hal produkcyjnych. Warto podkreślić, że oferty wypożyczenia są wyjątkowo atrakcyjne i często opierają się na miesięcznych abonamentach. Jeżeli chciałbyś zdecydować się na sprawdzone usługi, które na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań, to uważamy, że powinieneś zainteresować się nawiązaniem współpracy z TenRent! Bez większego zastanowienia możemy określić się mianem specjalistów w swojej dziedzinie!

Jeżeli zdecydujesz się na wynajem maszyn do czyszczenia, to na pewno chciałbyś  wiedzieć, po jakie modele warto sięgnąć. Ze względu na to, że rynek automatów sprzątających jest wyjątkowo obszerny – podjęcie końcowej decyzji może okazać się wyjątkowo trudnym zadaniem. Dobrze wyposażona działalność przemysłowa powinna poważnie zastanowić się nad wypożyczeniem sprzętu do zamiatania, odkurzania, mycia oraz pielęgnacji powierzchni, aby móc poradzić sobie z każdym typem zanieczyszczeń.

Na samym początku warto zwrócić uwagę na profesjonalne odkurzacze. Należy podkreślić, że w halach produkcyjnych oraz magazynach można spotkać się z zanieczyszczeniami większych gabarytów (opiłki, trociny). Dla kompleksowego i skutecznego sprzątania tego rodzaju zanieczyszczeń polecamy profesjonalne zamiatarki oraz odkurzacze, które pozwolą łatwo pozbyć się różnego rodzaju zabrudzeń z przestrzeni przemysłowych.

Jeżeli mowa o utrzymaniu czystości posadzek, to największą skutecznością będą charakteryzować się automaty szorująco-zbierające. Z pomocą wyżej wspomnianego sprzętu możliwe będzie wyczyszczenie dużej powierzchni w stosunkowo krótkim czasie w ramach własnych struktur zatrudnienia.

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z TenRent, możemy Ci zapewnić, że uzyskasz dostęp do sprawdzonego sprzętu czyszczącego najwyższej jakości. Nasze usługi wynajmu są przystępne oraz długoterminowe, ponieważ okres wypożyczenia może potrwać nawet 5 lat. Z naszą pomocą zachowanie czystości w halach produkcyjnych oraz magazynach przestanie być jakimkolwiek problemem!

Jak wybrać maszyny do czyszczenia hal produkcyjnych?

Jak wybrać maszyny czyszczące do hal produkcyjnych i magazynów? Osobiście uważamy, że na samym początku warto dokładnie sprecyzować oczekiwania. Od każdego profilu produkcji wymaga się całkowicie innych standardów czystości. Podstawowym aspektem, na który należy zwrócić uwagę podczas wyboru, będzie oczywiście wielkość samych powierzchni przeznaczonych do czyszczenia. W przypadku zamiatarek oraz automatów szorująco-czyszczących, można spotkać się z różnymi średnicami szczotek lub padów czyszczących, więc warto dokładnie sprecyzować wymagania co do wydajności procesu sprzątania. 

Poprawna konserwacja powierzchni płaskiej wymaga zastosowania specjalnych maszyn do czyszczenia posadzek przemysłowych – najczęściej spotyka się je pod nazwą automatów szorująco-zbierających. Charakteryzują się one stosunkowo prostą budową i wyposażone są w trzy podstawowe układy – jezdny, szorujący oraz ssący. Warto podkreślić, że maszyny te są wyjątkowo proste w obsłudze, z tego właśnie powodu pracownik z podstawowym przeszkoleniem, będzie mógł skutecznie dbać o kondycję posadzek. 

Dlaczego warto zdecydować się na automaty szorująco-zbierające? Przede wszystkim zapewniają one wysoką skuteczność działania. Z ich pomocą usuwanie nawet najtrudniejszych zabrudzeń nie będzie sprawiać żadnego problemu. Jeżeli chciałbyś zdecydować się na wynajem profesjonalnego sprzętu, który na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań, to czas najwyższy, abyś poznał nasz bogaty asortyment. TenRent to profesjonalna firma, która już od wielu lat specjalizuje się w wypożyczaniu specjalistycznych maszyn sprzątających. 

Solidne maszyny na wynajem do czyszczenia magazynów

Na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru maszyny do czyszczenia magazynów? Podstawowym czynnikiem będzie oczywiście jakość wykonania, która powinna być jak najwyższa. Narzędzia sprzątające do hal przemysłowych oraz magazynów muszą charakteryzować się wysoką żywotnością i wytrzymałością nawet w najtrudniejszych warunkach. Wszystkie urządzenia dostępne w asortymencie TenRent, zostały wyprodukowane z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły konstrukcyjne. Doskonale zdajemy sobie sprawę z zapotrzebowania działalności przemysłowych, dlatego staramy się zapewniać wszystkim przedsiębiorcom sprawdzony sprzęt, który przede wszystkim będzie skuteczny. Czyszczenie hal i magazynów maszyny to nasza niewątpliwa specjalność! Postaw na zaufaną firmę z wieloletnim doświadczeniem.

Bezpieczne czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów

Maszyny do czyszczenia hal produkcyjnych zapewniają wyjątkowo bezpieczne czyszczenie przy stosunkowo niewielkim wysiłku. Wszystkie propozycje od TenRent zapewniają satysfakcjonującą kulturę pracy. Dbamy również o to, aby oferowane przez nas maszyny mogły sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb działalności specjalizującej się przemysłem. Zdecyduj się na profesjonalny wynajem sprzętu w atrakcyjnym wydaniu.