sprawdź nasze ostatnie oferty

Szorowarka

Gdy podłogi wymagają częstego, dokładnego i higienicznego szorowania, niezawodne maszyny do utrzymania czystości marki Tennant pomogą Ci zachować doskonały wygląd obiektu. 

Najlepsze w swojej klasie urządzenia sprawiają, że podłogi w Twoim obiekcie pozostają w doskonałym stanie i zawsze wyglądają nieskazitelnie. TenRent oferuje duży wybór automatów do mycia posadzek w szerokiej gamie rozmiarów, wyposażonych w różnorakie funkcje w opcji wynajmu dostoswanej do Twoich potrzeb. Zwiększ produktywność i zminimalizuj pracę ręczną dzięki naszym prowadzonym maszynom, które umyją i osuszą podłogi w Twoim obiekcie

Oferta
Bufor podłogowy SD 17

SD 17

SD 17 to wszechstronna i wydajna szorowarka jednotarczowa. 

Bufor podłogowy SD 20

SD 20

Dzięki szerokości roboczej 505 mm, mocy silnika 1600 W i prędkości szczotki 154 obr./min, SD 20 jest najmocniejszą szorowarką jednotarczową w naszej ofercie. 

Do czego służy szorowarka jednotarczowa?

Jeżeli Twoja firma poszukuje doskonałego sposobu na renowację posadzki to być może warto poważnie zastanowić się nad wynajęciem profesjonalnej szorowarki? Urządzenia te służą do usuwania głębokich zabrudzeń, szlifowania kamieni naturalnych, usuwania powłok polimerowych, ale i również ogólnego doczyszczania posadzek! Należy jednak podkreślić, że nie są to urządzenia do bieżącego utrzymania czystości! Na rynku można znaleźć wiele modeli, które mogą różnić się funkcjonalnościami. My jednak chcielibyśmy skupić się na jednym z najpopularniejszych wyborów, czyli szorowarce jednotarczowej.

Szorowarka jednotarczowa jest urządzeniem wolnoobrotowym, ale za to posiadająca szeroką gamę zastosowań. Sama budowa urządzenia również jest prosta – głównym elementem konstrukcyjnym jest głowica szorująca, którą napędza się silnikiem. Najważniejszą cechą sprzętu tego rodzaju jest jego ciężar, który gwarantuje wysoką skuteczność czyszczenia.   Warto także zwrócić uwagę na to, że szorowarki są bardzo ekonomiczne jeżeli mowa o eksploatację. Charakteryzują się także nieopisaną wręcz niezawodnością oraz wytrzymałością. Niewątpliwym atutem będzie również rozmiar sprzętu, ponieważ umożliwia on bezproblemowe manewrowanie oraz dotarcie do nawet najtrudniejszych miejsc! 

Skąd bierze się popularność szorowarek? Jednotarczowe urządzenia do szorowania bez większego problemu wyczyszczą wszystkie rodzaje posadzek na których znalazły się trudne do usunięcia zanieczyszczenia. Modele jednotarczowe świetnie odnajdą swe zastosowanie w marketach spożywczych, przychodniach oraz innych miejscach, gdzie posadzki narażone są na powstawanie trwałych zabrudzeń. 

Sprzęt ten może okazać się doskonałą propozycją dla każdej działalności z halą produkcyjną, która narażona jest na liczne zabrudzenia. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że wielu przedsiębiorców nie decyduje się na profesjonalny sprzęt czyszczący ze względu na niewielką wiedzę techniczną lub trudność z wyborem poszczególnych produktów. Czy istnieje jakaś prostsza alternatywa? Oczywiście, że tak! Wystarczy jedynie postawić swój wybór na zapoznanie z naszym bogatym asortymentem. Jesteśmy profesjonalną firmą, która już od wielu lat zajmuje się  wynajmem specjalistycznych maszyn czyszczących. Odkryj zalety Tenrent już teraz!

Zalety urządzeń jednotarczowych do czyszczenia

Dlaczego warto postawić swój wybór na urządzenia jednotarczowe do czyszczenia? Prawdopodobnie jedną z największych ich zalet jest stosunkowo nieduży rozmiar. Dlaczego jest to ważne? Ponieważ dzięki temu można je przechowywać nawet w najmniejszych pomieszczeniach gospodarczych. Niewątpliwym atutem będzie również wysoka skuteczność działania. Niektóre zabrudzenia posadzek mogą okazać się wyjątkowo trudne do wyczyszczenia, jednak z pomocą wysokiej klasy urządzenia szorującego, wszelkie nieczystości zostaną usunięte w prosty oraz niewymagający wysiłku sposób. 

Oczywiście chcąc zdecydować się na szorowarki, warto postawić na sprawdzonego producenta, który na pewno nie zawiedzie jakością wykonania urządzeń. Jeżeli chcesz mieć pewność, że sięgasz po produkty sprawdzone, które będą mogły służyć przez cały okres wynajmu, to osobiście uważamy, że powinieneś zdecydować się na naszą ofertę! Jesteśmy fachową wypożyczalnią, która przede wszystkim może pochwalić się atrakcyjnymi stawkami, których na pewno nie uda Ci się znaleźć u konkurencji. Przykładamy wszelkie starania do tego, aby każdy klient był usatysfakcjonowany współpracą z nami. 

Jak wybrać szorowarkę jednotarczową?

Chciałbyś zdecydować się na najlepsze szorowarki jednotarczowe? Z całą pewnością chciałbyś wiedzieć, na jakie aspekty należy zwrócić uwagę przy wyborze! 

Podstawowym czynnikiem będzie oczywiście rozmiar, który najczęściej określa się w centymetrach lub calach. To właśnie od wielkości maszyny będzie zależeć szybkość czyszczenia. Większa powierzchnia czyszcząca sprawia, że wydajność maszyny wzrasta. Wraz ze wzrostem wagi, zmniejsza się mobilność oraz poręczność urządzenia, ale zwiększa skuteczność usuwania zabrudzeń. Dlatego radzimy dokładnie określić zapotrzebowanie prowadzonej firmy 

Przy wynajmie szorowarki, konieczny będzie również wybór rodzaju przekładni. Można wyróżnić trzy podstawowe rodzaje, a konkretnie planetarne teflonowe, stalowe oraz planetarne pasowe. 

Przekładnie zębate teflonowe – ich największą zaletą jest to, że są trwałe oraz uniwersalne. Ich wadą jest odbiegające od normy wyważenie, jednak bez większego problemu sprawdzą się w wielu, nawet tych najtrudniejszych scenariuszach. Przeznaczone do prac ciężkich.

Przekładnie pasowe – ten rodzaj przekładni jest bardzo dobrze wyważony, mają asymetrycznie osadzony silnik, a praca charakteryzuje się wysoką stabilnością. Pasek jednak bardzo szybko się zużywa, a przy dużych obciążeniach może się ześlizgnąć. Są przeznaczone do prac lekkich, źle tolerują wysokie obciążenia, pasek może się ślizgać lub np. pęknąć

Przekładnie planetarne stalowe – najtrwalsze rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się do szlifowania. Największą ich wadą jest głośność pracy, ale i również konieczność użycia dużej ilości siły. 

Najlepsze szorowarki jednotarczowe

Trudno dokładnie określić, jakie są najlepsze szorowarki jednotarczowe. Wybór przede wszystkim powinien zależeć od zapotrzebowania poszczególnych działalności. Jeżeli interesuje Cię szorowarka jednotarczowa wynajem, to czas najwyższy poznać asortyment Tenrent! Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią sprzętu czyszczącego z wieloletnim doświadczeniem. W naszej ofercie uda Ci się znaleźć sprawdzone urządzenia, które przede wszystkim mogą pochwalić się doskonałą wręcz jakością wykonania. Zachęcamy do zawierania współpracy długoterminowej. Stawiamy przede wszystkim na satysfakcję naszych klientów, co staramy się udowadniać jakością naszych usług.