sprawdź nasze ostatnie oferty

Maszyny do mycia korytarzy

Czystość i higiena jest niezbędna wszędzie tam, gdzie pojawia się wiele osób każdego dnia.

 Niezależnie od wielkości i kształtu pomieszczenia czy rodzaju posadzki możemy zaoferować odpowiednie urządzenie.

Oferta

Tennant T2

Bateryjne urządzenie szorująco-suszące z zakresem czasu pracy do 2h.

Tennant T300/T300e

Model T300 wszedł na rynek w 2015 roku i zastapił model T3. W porównaniu do modelu T3, model T300 ma większe zbiorniki roztworu (42/53 L), sterowanie funkcjami pracy (także np. docisk głowicy, ilość dozowanego roztworu) może być sterowane elektronicznie z pulpitu lub manualnie, w maszynie może pracować bateria trakcyjna 120 Ah.

Tennant T350

Wykorzystuj maksymalnie możliwości maszyny, do 94 minut między cyklami zrzutu i napełniania oraz do 4 godzin pracy akumulatora.

Tennant T500/T500e

Zmniejsz koszty czyszczenia, zwiększ produktywność i uprość szkolenie operatoradzięki pakietowi innowacyjnych technologii takich jak opcjonalny system ec-H2O NanoClean ™ , menedżer floty IRIS® lub ekran dotykowy LCD  Pro-Panel™ z konfigurowalnym systemem Zone Settings ™.

Tennant T7

Jest to najmniejszy model z miejscem siedzącym dla operatora. T7 jest bardzo popularna ze względu na wysoką wydajność i łatwość obsługi.

Jak utrzymać czystość w przestrzeniach publicznych takich jak hol, korytarz lub recepcja?

Przestrzenie publiczne narażone są na liczne zanieczyszczenia spowodowane wzmożonym ruchem. Należy podkreślić, że są to miejsca, z których korzysta się na co dzień, więc warto zadbać o odpowiednie czyszczenie, które będzie miało na celu usunięcie wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Podstawowym wyborem będzie oczywiście manualne mycie posadzek, jednak skuteczność takiego rozwiązania może nie być wystarczająca, zwłaszcza w przypadku dużych powierzchni. Czy istnieje jakieś alternatywne rozwiązanie, które będzie mogło pochwalić się wysoką funkcjonalnością? Oczywiście, że tak. Według nas najlepiej postawić na maszyny do czyszczenia przestrzeni wspólnych, które pozwalają znacząco skrócić czas sprzątania i jednocześnie uzyskać skuteczność na wysokim poziomie. Profesjonalny sprzęt można zakupić, ale istnieje również możliwość wynajmu maszyn do czyszczenia na korzystnych warunkach. 

Dlaczego warto zastanowić się nad wypożyczeniem maszyn czyszczących? Przede wszystkim urządzenia tego typu charakteryzują się nieopisaną wręcz skutecznością działania. Ich obecność w inwentarzu w znaczny sposób ogranicza czas, który musi zostać poświęcony na sprzątanie. Ogromnym atutem jest również to, że automaty sprzątające są wyjątkowo proste w obsłudze, więc nawet niedoświadczony pracownik po podstawowym szkoleniu z obsługi, będzie mógł pełnić rolę operatora, który wyciągnie pełen potencjał z danego urządzenia. 

W przypadku przestrzeni wspólnych higiena powinna stać na jak najwyższym poziomie. Każda osoba odwiedzająca dany obiekt korzysta z tych przestrzeni, niejednokrotnie wnosząc na obuwiu różnego rodzaju zanieczyszczenia.  Dlatego warto zastanowić się nad specjalistycznymi narzędziami do mycia posadzek, które bez większego problemu znajdziesz w naszym bogatym asortymencie. 

TenRent to profesjonalna firma zajmująca się wynajmem maszyn sprzątających do wszystkich zadań. Nasz asortyment jest bogaty w urządzenia najwyższej możliwej jakości, które doskonale zadbają o czystość w przestrzeniach wspólnych. Do każdego klienta staramy się podchodzić w sposób indywidualny, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że każda osoba ma indywidualne potrzeby. Zainteresuj się współpracą ze specjalistami w swojej dziedzinie. Na pewno nie pożałujesz swojego wyboru. 

Jak wybrać maszyny do czyszczenia przestrzeni wspólnych?

Zainteresował Cię wynajem maszyn czyszczących do przestrzeni wspólnych? W takim wypadku postaramy się dokładnie określić, na co należy zwrócić uwagę przy ich wyborze. Każda placówka będzie różnić się wymaganiami higienicznymi, dlatego przed podjęciem decyzji o wypożyczeniu, warto dokładnie sprecyzować oczekiwania. Najważniejszym aspektem, o którym należy pamiętać, będzie wielkość przestrzeni, która ma zostać wysprzątana. Każdy sprzęt charakteryzuje się określoną powierzchnią czyszczącą – im pomieszczenie większe, tym średnica szczotek powinna wzrastać. 

Doskonałą propozycją do otwartych terenów będzie automat szorująco-suszący. Urządzenie posiada spore gabaryty, więc nie sprawdzi się w lokalizacjach bogatych w trudno dostępne miejsca. Ogromnym atutem takiego rozwiązania jest to, że przy czyszczeniu posadzki równocześnie odbywa się automatyczne suszenie, które przygotowuje podłoże do dalszego ruchu osobowego. Przy wyborze poszczególnych modeli warto również zainteresować się sposobem ich zasilania.  Urządzenia zasilane bateryjnie, na pełnym ładowaniu mogą pracować nawet do 6h, co daje możliwość czyszczenia nawet bardzo dużych powierzchni bez konieczności podłączenia sprzętu do prądu. Zasilanie przewodowe zapewnia możliwość korzystania z maszyny bez ograniczenia czasowego, jednakże minusem w tym przypadku są przewody, które utrudniają używanie urządzenia na dużych przestrzeniach.
Przy wyborze warto także zastanowić się nad rodzajem maszyny – czy ma ona być prowadzona, czy też samojezdna. W przypadku pierwszej kategorii urządzeń operator zapewnia sobie dużą mobilność, dzięki czemu dotarcie do trudno dostępnych miejsc nie powinno sprawiać absolutnie żadnych problemów. Samojezdne automaty to przede wszystkim ogromna wygoda, ponieważ wszystkie nasze modele wyposażone są w wygodne siedzisko, które jest ustawione na odpowiedniej wysokości, aby zapewnić satysfakcjonującą wizję.

Solidne maszyny do sprzątania przestrzeni wspólnych

Jeżeli interesują Cię przede wszystkim solidne maszyny do sprzątania przestrzeni wspólnych, to pozwól, że dokładnie omówimy, czym powinny się one charakteryzować. Kluczowa jest tutaj jakość wykonania, która powinna być jak najwyższa, aby sprzęt mógł cieszyć swoją funkcjonalnością tak długo jak tylko możliwe. Z tego właśnie powodu warto zainteresować się profesjonalną firmą zajmującą się wynajmem automatów czyszczących, która w swojej ofercie będzie posiadać modele sprawdzone, które na pewno nie zawiodą oczekiwań. Asortyment TenRent jest bogaty w doskonały sprzęt, na który zdecydowało się już mnóstwo przedsiębiorców. Każde urządzenie, które trafia do klienta przeszło dokładny serwis, który miał na celu wyeliminować wszelkie niedogodności mogące wpływać na komfort pracy. Oferujemy możliwość wynajmu używanego sprzętu, jak również zakup nowych urządzeń. Zachęcamy do kontaktu z nami! Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania oraz przygotujemy spersonalizowaną ofertę na miarę Twoich potrzeb. 

Bezpieczne czyszczenie przestrzeni wspólnych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przestrzenie wspólne wymagają zachowania odpowiednich zaleceń higienicznych. Jeżeli chciałbyś mieć pewność, że prowadzona przez Ciebie placówka będzie mogła się pochwalić doskonałym wręcz poziomem czystości, to maszyny czyszczenie przestrzeni wspólnych będą dla Ciebie doskonałym wręcz wyborem. Zapewniamy możliwość wynajmu sprzętu na okres nawet 5 lat. Usługi TenRent przede wszystkim charakteryzują się wysoką dozą profesjonalizmu, ponieważ do każdego klienta staramy się podchodzić w sposób indywidualny. Współpraca z nami to przede wszystkim gwarancja Twojej satysfakcji. Współpraca z nami na pewno okaże się opłacalną inwestycją.