sprawdź nasze ostatnie oferty

Maszyny do czyszczenia sal zabiegowych

Przy użyciu naszych urządzeń osiągnięcie najlepszych rezultatów nie stanowi wyzwania.

Utrzymanie higienicznych warunków ma kluczowe znaczenie dla zdrowia Pacjentów a sam proces czyszczenia musi przebiegać szybko, cicho i wydajnie. 

Oferta

Tennant T191

Prosta w uzyciu, idealna do trudno dostepnych miejsc

Tennant T1

Tennant T1 z szerokością czyszczenia 38 cm jest idealny do czyszczenia małych powierzchni, gdzie dotychczas używa się wiaderka z mopem.

Tennant T2

Bateryjne urządzenie szorująco-suszące z zakresem czasu pracy do 2h.

Tennant T291

Mała Maszyna Szorujaco-Suszaca. Mały rozmiar. Wiele zalet.

Tennant T300/T300e

Model T300 wszedł na rynek w 2015 roku i zastapił model T3. W porównaniu do modelu T3, model T300 ma większe zbiorniki roztworu (42/53 L), sterowanie funkcjami pracy (także np. docisk głowicy, ilość dozowanego roztworu) może być sterowane elektronicznie z pulpitu lub manualnie, w maszynie może pracować bateria trakcyjna 120 Ah.

Tennant T391

Sredniej Wielkosci Maszyna Szorujaco-Suszaca. Produktywnosc i wygoda obsługi

Tennant T581

Micro Maszyna Szorujaco-Suszaca z Siedziskiem. Zwrotnosc w kompaktowym rozmiarze

Tennant T681

Mała Maszyna Szorujaco-Suszaca z Siedziskiem. Duza Wydajnosc w Małym Rozmiarze

Jak pomóc utrzymać czystość w salach szpitalnych?

W obiektach medycznych z szpitalami na czele wymaga się zastosowania określonych procedur higienicznych, które mogą być trudne do przestrzegania, jeżeli placówka nie jest wyposażona w podstawowy sprzęt czyszczący. Z faktu, że na posadzkach znajduje się mnóstwo bakterii, takich jak gronkowiec złocisty, konieczne będzie zastosowanie specjalnych środków o działaniu dezynfekującym. Coraz większa liczba właścicieli decyduje się na maszyny do czyszczenia sal zabiegowych. Ich ogromna funkcjonalność umożliwia wysprzątanie ogromnych przestrzeni w stosunkowo krótkim czasie. Warto wspomnieć również, że praca z automatami sprzątającymi nie jest szczególnie skomplikowana – wystarczy przejść w tym celu krótkie szkolenie, które zapewniamy. Nie ma  konieczności korzystania z usług profesjonalnych ekip sprzątających.

Aby korzystać z zaawansowanych maszyn do czyszczenia, nie trzeba ich od razu kupować – wystarczy postawić swój wybór na wynajem maszyn czyszczących do szpitala. Usługi takie cieszą się coraz to większym zainteresowaniem ze względu na bardzo atrakcyjne warunki wypożyczenia

Jeżeli poszukujesz sprawdzonej firmy, która może Ci zaoferować wynajem doskonałych maszyn do czyszczenia sal chorych, to uważamy, że powinieneś zapoznać się z bogactwem oferty TenRent. Jesteśmy profesjonalną firmą, która zajmuje się wypożyczaniem sprzętu do sprzątania renomowanej marki Tennant. Producent przykłada uwagę do nawet najmniejszych szczegółów konstrukcyjnych, co jest niezwykle ważne w dziedzinie sprzątania maszynowego. 

Jak wybrać maszyny do czyszczenia sal zabiegowych?

Ze względu na to, że w placówkach medycznych wymaga się higieny na jak najwyższym poziomie, każdy szpital powinien wyposażyć się w choć podstawowe maszyny, które zadbają o czystość powierzchni płaskich. Na samym początku warto skupić się na automatach szorująco-zbierających. Są to absolutnie podstawowe urządzenia, które umożliwią utrzymanie zadowalającej czystości posadzek. Bez większego problemu usuną one nawet najbardziej dotkliwe zabrudzenia w stosunkowo krótkim czasie, co niemalże całkowicie niweluje konieczność ręcznego mycia podłóg. Sama obsługa poszczególnych maszyn również nie jest szczególnie skomplikowana. Wystarczy jedynie oddelegować danego pracownika na szkolenie, aby mógł pełnić rolę operatora, który wyciągnie pełny potencjał ze sprzętu. 

Solidne maszyny do sprzątania obiektów szpitalnych

Należy podkreślić, że wynajem maszyn czyszczących do szpitala jest naprawdę dobrym rozwiązaniem, jednak na rynku można spotkać się z wieloma wypożyczalniami, które mogą oferować usługi o różnym poziomie jakości. Ze względu na charakter placówek medycznych, wybór powinien paść na sprawdzoną firmę, z którą współpraca będzie owocna i bezproblemowa. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta, to Twój wybór powinien paść na TenRent. Jesteśmy zaufaną wypożyczalnią, która już od wielu lat zapewnia profesjonalny sprzęt czyszczących. Warto podkreślić, że nasze usługi wypożyczania nie zamykają się na pojedynczych maszynach. Klient może dowolnie wybierać sprzęt, który jest mu obecnie najbardziej potrzebny. Dzięki temu działalności, które zdecydowały się na współpracę z nami, nie będą miały problemu z żadnym typem zabrudzeń. 

Przy firmie TenRent funkcjonuje profesjonalny serwis, który zapewnia cykliczne przeglądy wszystkich maszyn znajdujących się w ofercie. To właśnie z tego powodu każde urządzenie, które trafia do naszych klientów, zapewnia najwyższą możliwą funkcjonalność oraz żywotność.  Serdecznie zachęcamy do współpracy. Jeżeli pojawiły się w Tobie jakiekolwiek wątpliwości – skontaktuj się z nami, udzielimy odpowiedzi na każde pytanie.

Bezpieczne czyszczenie sal chorych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przestrzeganie zaleceń higienicznych w placówkach medycznych jest niezwykle ważne. Z tego właśnie powodu chcemy zapewnić wszystkim naszym klientom profesjonalne maszyny czyszczące, które sprawią, że proces sprzątania stanie się o wiele prostszy. 

Dodamy także, że każdy nasz sprzęt jest bezpieczny dla operatora, jak i również najbliższego otoczenia. W zależności od charakteru posiadanej placówki zapewniamy możliwość wynajmu automatów bateryjnych lub przewodowych. Nasz doświadczony dział handlowy perfekcyjnie dobierze sprzęt do każdej placówki i potrzeb. W razie potrzeby nasze wykwalifikowane grono specjalistów również będzie mogło posłużyć profesjonalną radą. Oczywiście jak już wspominaliśmy wcześniej, umożliwiamy dowolną rotację automatów, aby klient mógł otrzymać sprzęt, który w danym momencie jest mu najbardziej potrzebny. Dlatego jeżeli poszukujesz sprawdzonej alternatywy dla ekip sprzątających, to postaw swój wybór na profesjonalną usługę bezterminowego wypożyczenia. Maszyny do czyszczenia szpitali to nasza specjalność!