Technologia ta dostępna jest w większych urządzeniach. Jest rekomendowana do zastosowań przemysłowych.

Istotą tej technologii jest recyrkulacja wody do trzech razy

System ES przepompowuje zebraną wodę ze zbiornika na brudną wodę przez specjalny filtr do zbiornika na roztwór czyszczący w celu ponownego wykorzystania. Technologia jest rekomendowana do obiektów logistycznych, parkingów podziemnych oraz obiektów gdzie jest utrudniony dostęp lub ograniczony dostęp do wody

Redukuje zużycie detergentu i wody do 70%.

Zwiększenie wydajności dzięki ograniczeniu ilości wymiany wody.

Dłuższa praca w urządzeniach bateryjnych.

Z systemem ES może być stosowany dowolny detergent do maszynowego czyszczenia.

Utrzymanie powierzchni podłogowych w takich przestrzeniach jak lokale użytkowe, obiekty handlowe oraz galerie wymaga doboru odpowiednich sprzętów czyszczących, dzięki którym można uzyskać w pełni zadowalający efekt. Tradycyjne mopy z wiadrami i kijem nie tylko nie wyczyszczą precyzyjnie dużych obszarów podłogowych, ale i zmęczą pracowników, których praca nie będzie zbyt wydajna. Obszerne korytarze czy sale w dużych budynkach użytkowych to powierzchnie, w których idealnie sprawdzi się sprzątanie oparte na zaawansowanym technologicznie sprzęcie, gwarantującym idealną czystość.

System ES w sprzątaniu przemysłowym sposobem na nienaganne podłogi w placówkach szkolnych

Szkoła to budynek, w którym uczniowie spędzają większość część dnia, dlatego musi być w pełni przyjazna i bezpieczna dla ich zdrowia i komfortu. Czyste, lśniące podłogi w salach lekcyjnych, holach i łazienkach takowy komfort bez wątpienia zapewniają, a sprzątanie technologią ES to najlepsza droga do higienicznych i nienagannych powierzchni podłogowych.

Aby placówki oświatowe typu szkoła mogły cieszyć się czystymi, pachnącymi podłogami, powinny wykorzystywać urządzenia z nowoczesnymi technologiami, dbającymi o idealny ich wygląd i ekonomię. Sprzątanie przemysłowe system ES, jaki proponujemy to technologia polecana do zastosowań przemysłowych. Jej istotą jest cyrkulacja wody do trzech razy, umożliwiająca jej ponowne wykorzystanie i redukująca zużycie wody do 70%. System ES w sprzątaniu przemysłowym, jaki Wam proponujemy nie tylko redukuje zużycie detergentu i wody, ale zapewnia dłuższą pracę w urządzeniach bateryjnych. Z takim sprzątaniem, każda szkoła będzie lśnić i pachnieć, zachowując wszystkie standardy bezpiecznego i higienicznego miejsca do nauki dla dzieci i młodzieży.