sprawdź nasze ostatnie oferty

Jest to technologia wprowadzona przez Tennant w 2004 roku. Polega na dozowaniu na szczotki piany zamiast wody z detergentem. Maszyna pobiera z zamontowanego pojemnika detegent, następnie specjalna pompa wytwarza pianę z detergentu i wody, która jest dostarczana wężykami na szczotki.

Do tej technologi zużywa się do 70% mniej wody niż do czyszczenia konwencjonalnego.

Kolejną zaletą jest to że eliminuje się czynnik ludzki przy dozowaniu detergentu i wody. Jedna pojemnik z detergentem wystarczy do czyszczenia około 96 000 m2. Są dwa rodzaje detergentu: Fast 365 o pH neutralnym oraz Fast 965 o pH 8 do zastosowań przemysłowych i zaolejonych.

Drastycznie zmiejsza koszty czyszczenia.

Zwiększa produktywaność ponieważ wykorzystuje do 70% mniej wody ze zbiornika niż czyszczenie konwencjonalne.

Z dla przykładu czyszcząc z FaST™ przez 110 minut, zuzywa się wody jak podczas czyszczenia konwencjonalnego przez tylko 40 minut. Ta technologia eliminuje częstsze przestoje związane z wymianą wody.

Maksymalnie łatwość w użyciu.

Eliminuje się dozowanie detergentu przez operatora oraz czas na jego szkolenie z używania detergentu.

Zdobywasz korzystny wizerunek

Wykorzystując nowoczesne proekologiczne technologie o znacznie małym oddziaływaniu na środowisko.

 

Sprzątanie budynków szkolnych nie jest ani łatwe, ani przyjemne, bowiem duże przestrzenie użytkowe wymagają ogromnego wkładu pracy i zaangażowania. Tak też się dzieje, gdy pracownicy dbający o czystość wykorzystują tradycyjne metody sprzątające, do których należy tradycyjny mop i wiadro. Aby cieszyć się idealnie czystymi i lśniącymi powierzchniami podłogowymi w szkołach, warto wypróbować sprzątanie technologią fast, zmniejszającej zużycie wody i środków czyszczących, zachowując jednocześnie doskonałe rezultaty czyszczenia.

Maszyny do sprzątania technologią fast gwarantem zachwycających efektów w postaci nienagannego wyglądu podłóg

Sprzątanie tak dużych powierzchni podłogowych, jakie występują w szkołach wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń, które skutecznie je wyczyszczą i okażą się oszczędne i przyjazne dla szkolnego budżetu. Profesjonalne maszyny czyszczące z technologią Fast, jakie Wam polecamy nie tylko utrzymają podłogi szkolne w idealnym porządku, ale i wykorzystują znacznie mniej wody ze zbiornika aniżeli podczas czyszczenia konwencjonalnego.

Nasze maszyny do sprzątania technologią Fast to niezwykle komfortowy, wydajny i skuteczny sposób na osiągnięcie pożądanego rezultatu, jakim są bezpieczne, czyste podłogi w salach oraz korytarzach. Automatyczne sprzątanie technologia Fast zmniejsza koszty czyszczenia, bowiem wykorzystuje znacznie mniej detergentu i wody niż w tradycyjnym czyszczeniu podłóg, zapewniając znacznie lepsze efekty. To fantastyczna metoda, dzięki której można osiągnąć idealnie czyste podłogi, dbając o ekonomię i finanse szkoły.