sprawdź nasze ostatnie oferty

Technologia ec-H2O NanoClean™ elektrycznie zamienia wodę w innowacyjny roztwór czyszczący, który czyści skutecznie,

Oszczędza pieniądze i redukuje negatywny wpływ na środowisko

porównując do dziennego czyszczenia detergentami. Ta elektrycznie konwertowana woda jest tworzona przez pokładowy system e-cell, który generuje miliony bardzo małych mikroskopijnych pęcherzyków znanych jako nanopęcherzyki, które sprzyjają efektywności czyszczenia roztworu. To rozwiązanie następnej generacji, oferuje te same wspaniałe korzyści jak pierwsza generacja ale teraz

Czyści lepiej i więcej zabrudzeń w wielu innych zastosowaniach.

Redukuje koszty przede wszystkim zmiejszając ilość zużywanych detergentów.

Zwiększa produktywaność ponieważ wykorzystuje do 70% mniej wody ze zbiornika niż czyszczenie konwencjonalne.

Z dla przykładu czyszcząc z ec-H2O NanoClean™ przez 110 minut, zuzywa się wody jak podczas czyszczenia konwencjonalnego przez tylko 40 minut. Ta technologia eliminuje częstsze przestoje związane z wymianą wody.

Maksymalnie łatwość w użyciu.

Eliminuje się dozowanie detergentu przez operatora oraz czas na jego szkolenie z używania detergentu.

Zdobywasz korzystny wizerunek

wykorzystując nowoczesne proekologiczne technologie o znacznie organiczonym oddziaływaniu na środowisko.

Skuteczne, ekonomiczne i bezpieczne dla zdrowia uczniów sprzątanie budynków szkolnych to prawdziwe wyzwanie dla pracowników, których zadaniem jest utrzymanie powierzchni podłogowych w należytym porządku. W interesie każdej placówki oświatowej jest oszczędzanie pieniędzy i dbanie o środowisko, więc sprzątanie technologią EC H2O NanoClean wydaje się idealnym rozwiązaniem. To dzięki niej, nawet hole dużych metrażach będą lśniły czystością, nie rujnując zdrowia pracowników i budżetu placówki.

Maszyny do sprzątania technologią EC H2O  NanoClean doskonałym wsparciem dla pracowników fizycznych dbających o czystość sal, korytarzy i łazienek szkolnych

Profesjonalne maszyny czyszczące wyposażone w technologię EC H20 NanoClean to wygodne, bardzo skuteczne i wydajne urządzenia, które polecamy do wykorzystania w każdej placówce oświatowej, a zwłaszcza szkole, gdzie budżet nie jest zbyt imponujący, a podłogi powinny kusić nienaganną czystością. To właśnie w tym miejscu uczniowie spędzają wiele godzin i musi ono być nie tylko przyjazne, ale i bezpieczne.

Automatyczne sprzątanie technologia NanoClean nie tylko oszczędza pieniądze, ale i czyści wyjątkowo precyzyjnie i skutecznie, redukując przy tym ilość zużywanej wody i detergentów. Maszyny do sprzątania metodą EC H2O NanoClean to nowoczesne technologie, dbające o środowisko i doskonale czyste podłogi, które zachwycą wszystkich rodziców i osoby przychodzące do placówki szkolnej. Gwarantujemy pełną satysfakcję z ich działania i zachwycający efekt w postaci idealnie czystych, jakże pachnących i higienicznych powierzchni podłogowych w Waszych szkołach.