sprawdź nasze ostatnie oferty

Maszyny do mycia sanitariatów

Higiena w toaletach to podstawowy wymóg, każdego dnia, poza domem, odwiedzamy je średnio 3 do 5 razy.

Utrzymanie czystego i pachnącego otoczenia jest możliwe dzięki zastosowaniu naszych urządzeń.

Oferta

Tennant T191

Prosta w uzyciu, idealna do trudno dostepnych miejsc

Tennant T291

Mała Maszyna Szorujaco-Suszaca. Mały rozmiar. Wiele zalet.

Tennant T391

Sredniej Wielkosci Maszyna Szorujaco-Suszaca. Produktywnosc i wygoda obsługi

Kompaktowy bezdotykowy system czyszczący KaiVac® 1250

Kaivac 1250

Jest to najmniejsze urządzenie serii No-Touch, jednak oferuje te same możliwości przemysłowej siły czyszczenia jak większe modele tej serii.

Tennant T581

Micro Maszyna Szorujaco-Suszaca z Siedziskiem. Zwrotnosc w kompaktowym rozmiarze

Tennant T681

Mała Maszyna Szorujaco-Suszaca z Siedziskiem. Duza Wydajnosc w Małym Rozmiarze

Jak utrzymać czyste podłogi w sanitariatach?

Toalety w placówkach oświatowych to miejsca, z których korzysta duża liczba uczniów, przez co zanieczyszczenia na posadzkach pojawiają się stosunkowo często. W jaki sposób można poradzić sobie z tym problemem? Oczywiście można zdecydować się na manualne usuwanie zabrudzeń, jednak taka czynność może okazać się wyjątkowo nieskuteczna, zwłaszcza gdy szkoła wyposażona jest w kilka łazienek. 

Naszym zdaniem doskonałą propozycją są profesjonalne maszyny do czyszczenia toalet. Na rynku można znaleźć szeroki wybór specjalistycznych automatów. Sprzęt taki cieszy się rosnącą popularnością, ze względu na nieopisaną wręcz skuteczność działania. Należy jednak wspomnieć o tym, że cena poszczególnych urządzeń jest bardzo wysoka, ponieważ może wynosić ona nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych. Czy w takim wypadku istnieje alternatywne rozwiązanie? Oczywiście, że tak! Coraz to więcej firm zajmuje się wynajmem specjalistycznych maszyn. Bardzo często wiąże się to z opłatą miesięczną w formie abonamentu, przez co rozłożenie wydatków staje się o wiele prostsze. Usługi wypożyczenia zapewniają również możliwość wyboru poszczególnych urządzeń, które w danym momencie są klientowi najbardziej potrzebne. 

Jeżeli chciałbyś zdecydować się na wynajem maszyn czyszczących do prowadzonej przez Ciebie placówki oświatowej, to uważamy, że powinieneś zainteresować się współpracą z TenRent. Jesteśmy profesjonalną firmą, która już od wielu lat zapewnia swoim klientom dostęp do doskonałego sprzętu, który sprawdzi się w absolutnie każdych warunkach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zachowanie czystości w sanitariatach jest niesamowicie ważne, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz specjalistyczne modele, które sprawią, że sprzątanie nie będzie tak trudne jak miało to miejsce dotychczas. Zaufaj nam, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji, możemy Ci to wręcz zagwarantować! 

Jak wybrać maszyny do czyszczenia powierzchni sanitarnych?

Jeżeli zdecydowałeś się na wynajem maszyn czyszczących do powierzchni sanitarnych, to na pewno chciałbyś uzyskać informację na temat modeli, którymi warto się zainteresować. Jak już wspominaliśmy wyżej – wybór jest szeroki, więc wybór pojedynczych urządzeń może okazać się dużym wyzwaniem. Najważniejszym czynnikiem, który będzie determinować końcową decyzję, będzie oczywiście wielkość pomieszczeń samych w sobie.

Ze względu na specyfikę i ograniczoną przestrzeń toalet, ich precyzyjne mycie jest utrudnione. Jako jedyna wypożyczalnia na rynku, posiadamy w swojej ofercie specjalistyczne urządzenia zaprojektowane z myślą o dokładnym myciu sanitariatów. Użycie takiego sprzętu gwarantuje najwyższy poziom higieny, co w przypadku toalet publicznych jest szczególnie ważne. Efekty mycia w znaczny sposób będą przewyższać rezultaty manualnego czyszczenia posadzek. Dobrym rozwiązaniem będą również małe automaty szorująco-czyszczące. 

Solidne maszyny na wynajem do czyszczenia toalet

Chciałbyś postawić swój wybór na wynajem urządzeń do czyszczenia sanitariatów? Czym powinien charakteryzować się profesjonalny sprzęt czyszczący? Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytanie! Oczywiście najważniejszym czynnikiem będzie jakość wykonania sama w sobie. Wiele propozycji dostępnych na rynku wyprodukowano w niedbały sposób, przez co sprzęt może borykać się z wieloma awariami, których koszt usunięcia będzie naprawdę wysoki. Możemy jednak zagwarantować, że wszystkie elementy asortymentu TenRent są sprawdzone, ponieważ chcemy mieć pewność, że każdy klient, który zdecyduje się na współpracę z nami, otrzyma dostęp do maszyn, które bez większych problemów poradzą sobie z nawet najtrudniejszymi do usunięcia zabrudzeniami, a także szkolenia i przyjazny użytkownikowi serwis. 

Utrzymanie czystości w sanitariatach nie będzie już sprawiało absolutnie żadnych problemów. Dołącz do grona osób zadowolonych ze współpracy z nami! 

Szybsze czyszczenie podłóg w toaletach dzięki maszynom TenRent

Urządzenia czyszczące do toalet wynajem to nasza specjalność! Z ich pomocą czyszczenie posadzek w znaczny sposób się zautomatyzuje. Zapomnij już o konieczności wynajmowania profesjonalnych ekip sprzątających. Z naszą pomocą wyposażysz się w doskonałe urządzenia wysokiej jakości, które zagwarantują czystość na najwyższym możliwym poziomie. Warto wspomnieć, że każdy sprzęt, który trafia do klienta, jest cyklicznie serwisowany. Z tego właśnie powodu wszystkie odkurzacze czy szorowarki na wynajem będą cieszyć swoją funkcjonalnością tak długo jak to tylko możliwe. Postaw swój wybór na TenRent. Jesteśmy firmą zaufaną, która na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia spersonalizowanej oferty!