sprawdź nasze ostatnie oferty

Maszyny myjące do sal gimnastycznych

Oferujemy odpowiedni sprzęt do każdego zadania.

Duże powierzchnie korytarzy, holi, sal gimnastycznych są narażone na wiele zabrudzeń a ich czyszczenie musi odbywać się szybko i dokładnie. 

Oferta
Szorowarka podłogowa T300 prowadzona

Tennant T300/T300e

Model T300 wszedł na rynek w 2015 roku i zastapił model T3. W porównaniu do modelu T3, model T300 ma większe zbiorniki roztworu (42/53 L), sterowanie funkcjami pracy (także np. docisk głowicy, ilość dozowanego roztworu) może być sterowane elektronicznie z pulpitu lub manualnie, w maszynie może pracować bateria trakcyjna 120 Ah.

Tennant T350

Tennant T350

Wykorzystuj maksymalnie możliwości maszyny, do 94 minut między cyklami zrzutu i napełniania oraz do 4 godzin pracy akumulatora.

Szorowarka podłogowa T500 prowadzona

Tennant T500/T500e

Zmniejsz koszty czyszczenia, zwiększ produktywność i uprość szkolenie operatoradzięki pakietowi innowacyjnych technologii takich jak opcjonalny system ec-H2O NanoClean™, menedżer floty IRIS® lub ekran dotykowy LCD Pro-Panel ™ z konfigurowalnym systemem Zone Settings ™.

Szorowarka do podłóg samojezdnych T7

Tennant T7

Jest to najmniejszy model z miejscem siedzącym dla operatora. T7 jest bardzo popularna ze względu na wysoką wydajność i łatwość obsługi. 

Jak utrzymać czyste podłogi w sali gimnastycznej?

Utrzymanie odpowiedniej czystości w salach gimnastycznych może okazać się wyjątkowo trudnym zadaniem. Posadzki w takich obszarach muszą zachować swoje właściwości, a przede wszystkim antypoślizgowość, która warunkuje bezpieczeństwo dzieci. W ofercie TenRent posiadamy wielozadaniowe urządzenia, które mogą być używane zarówno do sprzątania szkolnych korytarzy, sal lekcyjnych, jak i sal gimnastycznych bez ryzyka, że utracą one swoje właściwości. 

są szczególnie narażone są na wzmożony ruch osobowy, co przyczynia się do pojawiania się coraz to trudniejszych do usunięcia zabrudzeń. W jaki sposób czyścić parkiety w obiektach sportowych? Oczywiście można zdecydować się na manualne sprzątanie, jednak takowe może nie przynieść satysfakcjonujących rezultatów. Dlaczego? Przede wszystkim będzie to proces wyjątkowo czasochłonny, ale i również wymagający dużej ilości wysiłku fizycznego. Coraz to popularniejszym rozwiązaniem są również profesjonalne ekipy sprzątające. My wyjdziemy jednak z doskonałą i zdecydowanie tańszą alternatywą, która na pewno nie zawiedzie oczekiwań. Czas najwyższy postawić swój wybór na urządzenia czyszczące do sal gimnastycznych, które przede wszystkim charakteryzują się nieopisaną wręcz funkcjonalnością. Wynajem odbywa się na bardzo prostych zasadach – Uiszcza się wówczas miesięczną opłatę i można już do woli korzystać z fachowego sprzętu.

Dlaczego warto zastanowić się nad wynajęciem automatów czyszczących? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Posadzki w salach gimnastycznych wymagają stosowania w pełni bezpiecznych sposobów czyszczenia. Manualne sprzątanie na pewno nie pozwoli na usunięcie wszystkich rodzajów zabrudzeń. Specjalistyczne urządzenia bez większych problemów będą mogły sobie poradzić z każdym rodzajem zanieczyszczeń w stosunkowo krótkim czasie. Dodatkowo niemalże całkowicie zanika konieczność ręcznego mycia, które wymagałoby wysiłku kilku osób. W przypadku urządzeń czyszczących wystarczy zaledwie jedna osoba z podstawowym szkoleniem dotyczącym obsługi, co w znaczny sposób ogranicza dodatkowe wydatki. 

Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy zajmującej się wynajmem sprzętu czyszczącego, to uważamy, że powinieneś zapoznać się z naszym bogatym asortymentem. Jesteśmy profesjonalną firmą, która już od wielu lat zajmuje się wypożyczaniem profesjonalnych maszyn do wielu zastosowań. Dołącz do grona zadowolonych klientów, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. Jeżeli jakakolwiek poruszona przez nas kwestia byłaby dla Ciebie niejasna – zachęcamy do kontaktu z obsługą klienta TenRent. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Odkryj całkowicie nowy wymiar czystości w obiektach sportowych! 

Jak wybrać maszyny do czyszczenia hali sportowych?

Na pewno chciałbyś wiedzieć jak odpowiednio dobrać maszyny do czyszczenia sal gimnastycznych. Na rynku bez większych problemów znajdziesz ogromną ilość urządzeń, więc podjęcie decyzji może okazać się wyzwaniem. Pozwól, że wyjdziemy do Ciebie z pomocą! Na samym początku konieczne będzie dokładne określenie wymagań i dobranie na ich podstawie odpowiednich parametrów. Sprzęt nie może być zbyt cięży i musi posiadać odpowiednią szerokość roboczą oraz wielkość zbiorników. Najlepiej poprzedzić dobór konsultacją, a jeśli zachodzi taka potrzeba, wizytą specjalisty w miejscu, gdzie będzie pracowało urządzenie. Również wybór odpowiednich szczotek, padów czyszczących oraz preparatów do utrzymania czystości powinien być dokonany przez profesjonalistów – jest to tzw. plan higieny.

Przede wszystkim powinieneś zwrócić uwagę na wielkość przestrzeni, która ma być czyszczona. W przypadku obszernych posadzek warto zastanowić się nad sprzętem z dużą powierzchnią czyszczącą. Oczywiście należy także pamiętać o samym materiale, z którego został wykonany parkiet, ponieważ każdy surowiec wymaga całkowicie odmiennego stylu czyszczenia. Według nas najbardziej uniwersalną propozycją mogą okazać się urządzenia szorująco-suszące do sal gimnastycznych. Automaty te usuwają wszystkie rodzaje zabrudzeń, a jednocześnie w krótkim czasie przygotowują podłogę do ponownego użytku. Maszyny wyposażone są w mechanizm suszący, który od razu po czyszczeniu usuwa wszelką wilgoć. 

Przy wyborze warto również zastanowić się nad rodzajem zasilania. Ze względu na zamknięty charakter sal gimnastycznych, najlepszy wybór stanowią maszyny bateryjne – kwasowe, żelowe lub litowo-jonowe, w zależności od możliwości obsługi oraz ładowania ich akumulatorów. Dostępne w naszym asortymencie urządzenia bateryjne mogą pracować bez przerwy nawet przez 6-8 godzin.

Zapoznaj się z bogatym asortymentem TenRent. Zapewniamy wszystkim naszym klientom profesjonalne usługi wynajmu. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia dokładnych szczegółów oferty. Wszystkie nasze urządzenia możesz wypożyczyć na dowolny okres, w zależności od swoich potrzeb. 

Solidne maszyny na wynajem do czyszczenia sal gimnastycznych

Wynajem urządzeń do czyszczenia sal gimnastycznych jest bardzo dobrą inwestycją, jednak należy się do niej odpowiednio przygotować. Przede wszystkim warto dokładnie się zorientować w aspektach, którymi powinny charakteryzować się maszyny sprzątające. Oczywiście najważniejszym czynnikiem będzie jakość wykonania, która powinna być jak najwyższa. Na rynku można znaleźć tanie rozwiązania, jednak ich skuteczność działania zwykle reprezentuje stosunkowo niski poziom. Chciałbyś zainwestować w wynajem automatów o wysokiej skuteczności, które nie zawiodą Twoich oczekiwań i poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami? W takim wypadku powinieneś zapoznać się z asortymentem TenRent. 

Każde oferowane przez nas urządzenia jest skrupulatnie serwisowane, nawet podczas trwania wynajmu. W ten właśnie sposób chcemy zapewnić naszym klientom maszyny niezawodne, które będą sprawdzać się w nawet najtrudniejszych warunkach. Odkryj zalety prowadzonej przez nas wypożyczalni. Odkryjesz całkowicie nowy wymiar czystości w halach sportowych!

Szybsze czyszczenie hal sportowych dzięki maszynom TenRent

Bez większego problemu możemy stwierdzić, że urządzenia czyszczące do sal gimnastycznych wynajem to nasza specjalność. Z pomocą maszyn dostępnych w asortymencie TenRent, zapomnisz o jakichkolwiek problemach związanych z utrzymaniem czystości posadzek w halach sportowych. Odkryjesz, że mycie parkietów wcale nie musi być tak trudne, jak mogłoby się to wydawać. Zainteresuj się profesjonalnymi usługami wynajmu, które mogą potrwać nawet 5 lat! W trakcie współpracy będziesz mógł wybrać narzędzia, które w danym momencie będą Ci najbardziej potrzebne. Postaw na profesjonalistów w swojej dziedzinie!