sprawdź nasze ostatnie oferty

Maszyny myjące do biur

Biura, sale, gabinety – spędzamy w nich dużą część życia już od najmłodszych lat.

Nasze wszechstronne, przyjazne użytkownikowi urządzenia pomogą zadbać o czyste, bezpieczne i komfortowe otoczenie do pracy i nauki.

Oferta
Mikroszorowarka prowadzona T1

Tennant T1

Tennant T1 z szerokością czyszczenia 38 cm jest idealny do czyszczenia małych powierzchni, gdzie dotychczas używa się wiaderka z mopem.

Kompaktowa szorowarka podłogowa T2 prowadzona

Tennant T2

Bateryjne urządzenie szorująco-suszące z zakresem czasu pracy do 2h. 

Szorowarka podłogowa T300 prowadzona

Tennant T300

Model T300 wszedł na rynek w 2015 roku i zastapił model T3. W porównaniu do modelu T3, model T300 ma większe zbiorniki roztworu (42/53 L), sterowanie funkcjami pracy (także np. docisk głowicy, ilość dozowanego roztworu) może być sterowane elektronicznie z pulpitu lub manualnie, w maszynie może pracować bateria trakcyjna 120 Ah.

Jak utrzymać czyste podłogi w biurze?

Wzmożony ruch osobowy w biurach sprawia, że utrzymanie czystości za pomocą mopa oraz najpopularniejszych środków myjących może okazać się niewystarczające. W celu osiągnięcia satysfakcjonującego poziomu czystości warto zastanowić się nad skorzystaniem ze specjalistycznych detergentów oraz nowoczesnych maszyn, które zyskują coraz to większą popularnością. Sprzęt do sprzątania przede wszystkim może zaoferować nieopisaną wręcz funkcjonalność, która w znaczny sposób przewyższa skuteczność manualnych metod. 

Małe przedsiębiorstwa, które dopiero rozpoczęły swoją działalność, często nie mogą pozwolić sobie na zakup profesjonalnych maszyn czyszczących, ponieważ nowe automaty mogą kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Czy w takim wypadku istnieje przystępniejsze rozwiązanie? Oczywiście, że tak. Doskonałym wyborem dla każdej firmy jest wynajem urządzeń do czyszczenia podłóg biurowych. Wiele wypożyczalni oferuje niezwykle atrakcyjne oferty wynajmu. Jeżeli jednak chciałbyś zdecydować się na najlepszy możliwy wybór, to uważamy, że powinieneś skontaktować się właśnie z nami. TenRent już od wielu lat zajmuje się wypożyczaniem specjalistycznych automatów czyszczących, które poradzą sobie z nawet najpoważniejszymi zabrudzeniami. Zapewniamy przystępne warunki wynajmu, który może potrwać nawet 5 lat. Dołącz do grona zadowolonych klientów, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. 

Jak wybrać maszyny do czyszczenia powierzchni biurowych?

Jakie maszyny do czyszczenia sal biurowych powinny znaleźć się w wyposażeniu firmy? Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź na to pytanie. Z uwagi na to, że w biurach panuje wzmożony ruch osobowy, w tych obszarach doskonale sprawdzą się profesjonalne odkurzacze i małe automaty. Są to urządzenia stosunkowo proste pod względem działania, jednak ich skuteczność stoi na najwyższym możliwym poziomie. Bez większego problemu wyczyszczą twarde oraz miękkie powierzchnie, dzięki czemu możliwe jest odkurzenie zarówno płytek, jak i dywanów czy wykładziny.

Gruntowne sprzątanie biur generalnie odbywa się poza standardowymi godzinami pracy. Wówczas posadzki są zamiatane/odkurzane/myte ręcznie oraz maszynowo. Z założenia biura posiadają mało wolnych przestrzeni i są gęsto zastawione stanowiskami pracy. Do tego doliczyć należy doliczyć salki konferencyjne, kuchnie, toalety oraz korytarze. Ze względu na specyfikę przestrzeni biurowych, najlepiej sprawdzają się w nich małe maszyny o dużej mobilności.

W przypadku dużych przestrzeni (korytarze, recepcje itp.) doskonałą propozycją mogą okazać się również urządzenia szorująco-suszące do sal i biur. Skuteczność takie sprzętu stoi na najwyższym poziomie –  zapewnia dokładne mycie posadzek, które jest wzbogacane o automatyczne suszenie. Sama obsługa automatu również nie należy do najtrudniejszych, ponieważ wystarczy jedynie oddelegować pojedynczego pracownika na szkolenie, aby mógł wykonywać obowiązki jako operator. 

Jeżeli poszukujesz wyżej wspomnianych sprzętów, to na pewno zainteresował Cię wynajem urządzeń do czyszczenia podłóg biurowych. W takim wypadku uważamy, że powinieneś odwiedzić naszą stronę! TenRent jest profesjonalną wypożyczalnią wyposażenia czyszczącego. Postaw na współpracę z nami, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji, możemy to wręcz zagwarantować. 

Solidne maszyny na wynajem do czyszczenia sal lekcyjnych

Sale lekcyjne również wymagają zachowania odpowiedniego poziomu czystości. Manualne sprzątanie może okazać się wyjątkowo nieskutecznym procesem, dlatego warto zainteresować się wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. W tym wypadku dobrym rozwiązaniem będzie wynajem małego automatu, który bez większego wysiłku pozbędzie się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Przewagą tego rodzaju urządzenia nad sprzątaniem ręcznym jest przede wszystkim skrócenie czasu pracy oraz lepsze rezultaty czyszczenia. Automat błyskawicznie usuwa ogromne ilości zanieczyszczeń, które są codzienne wnoszone pod butami. 

Interesuje Cię wynajem najwyższej jakości sprzętu czyszczącego? Odwiedź naszą stronę i skontaktuj się z nami! Przygotujemy atrakcyjną ofertę wynajmu, która będzie przystosowana do Twoich potrzeb! Współpraca z nami, to gwarancja Twojej satysfakcji!

Szybsze czyszczenie podłóg w biurze i klasie dzięki maszynom TenRent

Szukasz sprawdzonych sposobów na czyszczenie podłóg w biurach oraz salach lekcyjnych? Z pomocą TenRent odkryjesz całkowicie nowy wymiar czystości! Zapewniamy naszym klientom dostęp do profesjonalnych maszyn czyszczących, które zapewniają doskonałą wręcz skuteczność działania. Nasza usługa wynajmu sprzętu może potrwać nawet 5 lat, podczas tego okresu klient może dowolnie wybierać maszyny, które w danym momencie są mu najbardziej potrzebne. Czas najwyższy zaufać TenRent! Urządzenia czyszczące do sal biurowych wynajem to nasza specjalność!