sprawdź nasze ostatnie oferty

Czyszczenie parkingów

Niezależnie od wielkości, lokalizacji, nawierzchni czy specyfiki parkingu w ofercie posiadamy odpowiednie urządzenie do każdej pracy

Oferta
Szorowarka do podłóg samojezdnych T7

Tennant T7

Jest to najmniejszy model z miejscem siedzącym dla operatora. T7 jest bardzo popularna ze względu na wysoką wydajność i łatwość obsługi.

Kompaktowa szorowarka podłogowa T12 z napędem akumulatorowym

Tennant T12

Urządzenie czyszczące z miejscem siedzacym dla operatora z nowej generacji podzespołami oraz materiałami eksploatacyjnymi.

Akumulatorowy szorowarka podłogowa T16

Tennant T16

Urządzenie czyszczące z miejscem siedzacym dla operatora z nowej generacji podzespołami oraz materiałami eksploatacyjnymi.

Zamiatarka pchana Tennant S3

Tennant S3

Zamiatarka jest sterowana manualnie, nie posiada systemu ssącego oraz silnika napędzającego szczotkę i koła. Jest bardzo skuteczne do większych obszarów gdzie nie ma potrzebyzbi

Zamiatarka pchana Tennant S9

Tennant S9

Doświadcz maksymalnej produktywności i zbierania gruzu dzięki TwinMax ™ technologia zamiatania i dwustronne szczotki zapewniające spójne zamiatanie krawędzi

Kompaktowa zamiatarka rowerowa S12

Tennant S12

Najmniejsza zamiatarka z miejscem siedzącym dla operatora oraz systemem kontroli pyłu.

Kompaktowa zamiatarka samojezdna S20

Tennant S20

Jest to przemysłowa zamiatarka z metalową ramą dokoła urządzenia, która zastąpiła bardzo często nabywany model Tennant 6400.

Jak utrzymać czyste nawierzchnie na parkingu?

Parkingi są narażone na liczne zanieczyszczenia w postaci śladów opon, plam z płynów eksploatacyjnych czy też ogromnych ilości kurzu. Bez użycia profesjonalnych środków, usunięcie tego typu zabrudzeń może okazać się wyjątkowo trudnym zadaniem. Ze względu na wielką powierzchnię obiektów tego typu, manualne czyszczenie całkowicie traci sens, dlatego należy zainteresować się alternatywnymi rozwiązaniami, które zagwarantują czystość na najwyższym możliwym poziomie. Według nas najlepszym możliwym wyborem okażą się maszyny do czyszczenia parkingów, które przede wszystkim cechuje wysoka skuteczność działania. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że aby korzystać z tego rodzaju urządzeń, nie jest konieczny ich zakup – na pomoc w tym zakresie przychodzą firmy zajmujące się wynajmem profesjonalnych maszyn czyszczących. Opłata za taką usługę najczęściej przybiera formę abonencką, na określony czas. W przypadku firmy TenRent okres ten może być dowolny, co niewątpliwie stanowi ogromną zaletę naszej działalności. Warto także wspomnieć, że każdy klient, który zdecyduje się na współpracę z nami, zyskuje możliwość wynajmu na elastycznych warunkach – w razie potrzeby, w każdym momencie istnieje możliwość wymiany sprzętu na taki, który jest w danej chwili najbardziej potrzebny.

Dlaczego warto postawić swój wybór na wynajem? Szeroka paleta profesjonalnych urządzeń o rozbudowanej funkcjonalności, dogodne warunki umowy oraz niskie koszty to atuty, które przemawiają za skorzystaniem z oferty dobrej wypożyczalni. Stawiając na narzędzia do mycia posadzek, sprawiasz, że praca osób odpowiedzialnych za sprzątanie staje się o wiele prostsza. Wystarczy, że pracownicy wezmą udział w zapewnianym przez nas szkoleniu, aby mogli oni w przyszłości pełnić funkcję operatorów.

Zachęcamy do współpracy z nami, wynajem urządzeń do czyszczenia parkingów to nasza specjalność. Do każdego klienta staramy się podchodzić w sposób indywidualny, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda działalność będzie miała całkowicie inne wymagania co do higieny. Czas najwyższy zapomnieć o licznych śladach opon, które codziennie pojawiają się wraz z eksploatacją powierzchni parkingowych.

Jak wybrać maszyny do czyszczenia nawierzchni parkingowych?

Maszyny do czyszczenia parkingów to sprzęt profesjonalny, którego wynajem nie należy do najtańszych, dlatego przed podjęciem decyzji warto dokładnie określić zapotrzebowanie obiektu, aby móc wybrać narzędzie, które najlepiej sprawdzą się w danym środowisku. Najważniejszym aspektem będzie oczywiście wielkość powierzchni czyszczonej. Jeżeli obiekt jest wyposażony w duży parking, to najlepiej zdecydować się na automaty, których średnica szczotek lub padów czyszczących będzie dopasowana do czyszczonej powierzchni. Kolejnym aspektem, o którym warto pamiętać, będzie oczywiście sposób zasilania, w przypadku przestrzeni otwartych dobrym rozwiązaniem będą spalinowe zamiatarki lub maszyny zamiatająco-myjące (np.. Tennant M20) do parkingów, ponieważ charakteryzują się one ogromną wręcz wydajnością. Silniki spalinowe jednak można stosować tylko i wyłącznie zewnętrznie, ponieważ w trakcie pracy generowane są spaliny. Jeżeli powierzchnia znajduje się na zamkniętym terenie, to najlepiej postawić swój wybór na akumulator, który w przypadku naszych modeli może pracować 6, a nawet do 8 godzin. Zasilanie bateryjne zapewnia satysfakcjonującą mobilność, która umożliwi dotarcie do trudno dostępnych miejsc. 

Jeżeli udało nam się określić podstawowe aspekty, którymi należy się kierować podczas wyboru maszyn, to teraz postaramy się zwrócić uwagę na typy poszczególnych urządzeń. Według nas najlepszą propozycją będą urządzenia szorująco-suszące, która poradzą sobie z niemalże wszystkimi zabrudzeniami, które mogłyby powstać na parkingu. Warto także wspomnieć, że sam proces czyszczenia wzbogacony jest o automatyczne suszenie, które sprawia, że posadzka od razu jest gotowa do użytku. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór narzędzi czyszczących prowadzonych oraz samojezdnych. Decyzja przede wszystkim powinna być determinowana potrzebami posiadanego przez Ciebie obiektu. 

Jeżeli jakakolwiek wyżej poruszona przez nas kwestia wydaje się być niejasna, zachęcamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania oraz wątpliwości. Współpraca z TenRent, to przede wszystkim gwarancja Twojej satysfakcji!

Solidne maszyny na wynajem do czyszczenia parkingu

Jeżeli zdecydowałeś się na wynajem urządzeń do czyszczenia parkingów, to na pewno chciałbyś wiedzieć, czym powinny się one charakteryzować. Pozwól w takim wypadku, że odpowiemy na to nurtujące pytanie! Profesjonalny sprzęt przede wszystkim powinien cechować się najwyższą możliwą jakością wykonania. Urządzenia powinny cieszyć funkcjonalnością najdłużej jak to tylko możliwe, nawet w przypadku częstej pracy. Wszystkie pozycje dostępne w asortymencie TenRent zostały wyprodukowane z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Wspomnimy również, że wszystkie automaty są cyklicznie serwisowane, aby móc usunąć każdą, nawet minimalną usterkę, która mogłaby realnie wpłynąć na komfort użytkowania. Postaw na współpracę z nami, a czyszczenie powierzchni parkingowych przestanie sprawiać jakiekolwiek problemy. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie!

Szybsze czyszczenie nawierzchni parkingowych dzięki maszynom TenRent

Wynajem urządzeń do czyszczenia parkingów jest niezwykle opłacalną inwestycją, ponieważ dobrze dobrane narzędzia umożliwią znacznie sprawniejsze czyszczenie nawierzchni parkingowych. Czas najwyższy zapomnieć o konieczności korzystania z usług ekip sprzątających. Samodzielnie zadbaj o czystość parkingów w najlepszy możliwy sposób. Zaufaj marce TenRent, której zaufało już mnóstwo przedsiębiorców na terenie całej Polski. Bez większego problemu możemy się określić jako specjalistów w swojej dziedzinie. Samodzielnie przekonaj się o naszych atutach!