sprawdź nasze ostatnie oferty

Sprzątanie zaplecz

Dobierz odpowiednie urządzenie do kształtu i wielkości swojego obiektu.

Oferta

Tennant T191

Prosta w uzyciu, idealna do trudno dostepnych miejsc

Mikroszorowarka prowadzona T1

Tennant T1

Tennant T1 z szerokością czyszczenia 38 cm jest idealny do czyszczenia małych powierzchni, gdzie dotychczas używa się wiaderka z mopem.

Kompaktowa szorowarka podłogowa T2 prowadzona

Tennant T2

Bateryjne urządzenie szorująco-suszące z zakresem czasu pracy do 2h.

Tennant T291

Mała Maszyna Szorujaco-Suszaca. Mały rozmiar. Wiele zalet.

Szorowarka podłogowa T300 prowadzona

Tennant T300/T300e

Model T300 wszedł na rynek w 2015 roku i zastapił model T3. W porównaniu do modelu T3, model T300 ma większe zbiorniki roztworu (42/53 L), sterowanie funkcjami pracy (także np. docisk głowicy, ilość dozowanego roztworu) może być sterowane elektronicznie z pulpitu lub manualnie, w maszynie może pracować bateria trakcyjna 120 Ah.

Tennant T350

Tennant T350

Wykorzystuj maksymalnie możliwości maszyny, do 94 minut między cyklami zrzutu i napełniania oraz do 4 godzin pracy akumulatora.

Tennant T391

Sredniej Wielkosci Maszyna Szorujaco-Suszaca. Produktywnosc i wygoda obsługi

Tennant T581

Micro Maszyna Szorujaco-Suszaca z Siedziskiem. Zwrotnosc w kompaktowym rozmiarze

Tennant T681

Mała Maszyna Szorujaco-Suszaca z Siedziskiem. Duza Wydajnosc w Małym Rozmiarze

Szorowarka do podłóg samojezdnych T7

Tennant T7

Jest to najmniejszy model z miejscem siedzącym dla operatora. T7 jest bardzo popularna ze względu na wysoką wydajność i łatwość obsługi.

Jak utrzymać czyste podłogi na zapleczach?

Każdy obiekt handlowy posiada swoje zaplecze, w którym gromadzone są towary lub artykuły gospodarcze, z których korzysta się na co dzień. Ze względu na bogate wyposażenie takich pomieszczeń, warto zadbać o odpowiednią czystość, aby móc całkowicie ograniczyć możliwość pojawiania się kurzu lub innych zanieczyszczeń. Sprzątanie można realizować w parę sposobów. Prawdopodobnie najpopularniejszym wyborem będzie manualne czyszczenie posadzek, jednak takie rozwiązanie charakteryzuje się naprawdę niską skutecznością, ale i również czasochłonnością. Z faktu, że magazyny mogą być naprawdę obszerne, wyczyszczenie całej posadzki może okazać się procesem wyjątkowo trudnym do zrealizowania. Jako drugi wybór można kwalifikować profesjonalne ekipy sprzątające. Jeżeli jednak jesteś początkującym przedsiębiorcą, który szuka przystępnego rozwiązania, to pozwól, że wyjdziemy do Ciebie z pomocą! Według nas najlepszą decyzją będzie wynajem maszyn do sprzątania zaplecza. Coraz to większa ilość firm zajmuje się wypożyczaniem specjalistycznych automatów, które są w stanie zagwarantować doskonałą wręcz skuteczność działania. 

Jeżeli chciałbyś zdecydować się na wynajem urządzeń do profesjonalnego sprzątania zaplecza, to warto zdecydować się na współpracę z nami. Jesteśmy profesjonalną firmą, która już od wielu lat zajmuje się wypożyczaniem specjalistycznych maszyn czyszczących wysokiej jakości. Warto wspomnieć, że korzystając z naszych usług, nie ograniczasz się tylko i wyłącznie do wyboru pojedynczego automatu. Wybierasz sprzęt, który w danym momencie jest Ci najbardziej potrzebny, dzięki czemu zachowanie higieny w zapleczach handlowych przestanie sprawiać jakikolwiek problem. Dołącz do grona zadowolonych osób, które postawiły swój wybór na współpracę z nami. TenRent to gwarancja Twojej satysfakcji!

Jak wybrać maszyny do czyszczenia zaplecza?

Wiele osób, które chciałyby zdecydować się na profesjonalne sprzątanie zaplecza, nie jest w stanie określić, po jakie maszyny powinno się sięgać. Pozwól, że zaoferujemy Ci naszą pomoc. Na samym początku konieczne będzie dokładne ustalenie Twojego zapotrzebowania. Najważniejszym czynnikiem, który będzie determinował wybór poszczególnych automatów, będzie oczywiście wielkość pomieszczeń samych w sobie. Im dana posadzka jest większa, tym większą powierzchnią czyszczącą należy się zainteresować. Oczywiście nie zachęcamy do przesadzania, ponieważ wraz z gabarytami maszyn, maleje ich mobilność, przez co dotarcie do trudno dostępnych zakamarków może okazać się niemożliwe. 

Jako kolejny czynnik można uznać sposób zasilania. W przypadku pomieszczeń zamkniętych możemy zaoferować dwa rozwiązania. Pierwszym z nich będzie doskonale znane zasilanie przewodowe, które świetnie sprawdzi się w przestrzeniach, które nie są narażone na wzmożony ruch osobowy. W przypadku placówek zatłoczonych zalecamy jednak wybór bateryjnych urządzeń szorująco-suszących, ponieważ wtedy praca wśród ludzi nie będzie absolutnie żadnym problemem.  Operator ograniczony będzie tylko i wyłącznie czasem pracy akumulatora, który w przypadku naszych automatów może wynosić nawet 6 godzin. 

Czy specjalistyczne maszyny czyszczące są trudne w obsłudze? Oczywiście, że nie! Wszystkie modele dostępne na naszej stronie charakteryzują się intuicyjną obsługą. Bez większego problemu będziesz mógł oddelegować pojedynczego pracownika na szkolenie, aby w przyszłości mógł on pełnić obowiązki operatora, który będzie w stanie wyciągnąć pełen potencjał ze sprzętu. 

Decydując się na współpracę z TenRent, zapewniasz sobie możliwość wypożyczania maszyn, które w danym momencie są Ci najbardziej potrzebne. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że utrzymanie czystości w zapleczach jest niesamowicie ważne, dlatego chcemy zapewnić wszystkim naszym klientom bogaty wybór narzędzi, które umożliwią usunięcie zanieczyszczeń każdego rodzaju. Jeżeli jakakolwiek wyżej poruszona kwestia wydaje Ci się być niejasna, zapraszamy do kontaktu z nami, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Zdecyduj się na współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie!

Solidne maszyny na wynajem do czyszczenia zaplecza

Czym powinny charakteryzować się profesjonalne maszyny do czyszczenia zaplecza? Można wskazać kilka podstawowych aspektów, na które powinno zwrócić się szczególną uwagę. Prawdopodobnie najważniejszym czynnikiem będzie jakość wykonania, która powinna być jak najwyższa. Należy podkreślić, że mówimy tutaj o urządzeniach do zadań specjalnych, które powinny być funkcjonalne tak długo jak to tylko możliwe. Oczywiście na rynku można znaleźć tanie produkty, jednak skuteczność ich działania będzie stała na naprawdę niskim poziomie. 

Jeżeli postawisz swój wybór na TenRent, to będziesz miał pewność, że decydujesz się na markę, która na pewno sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom. Wszystkie automaty przez nas oferowane zostały wykonane z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Warto również wspomnieć, że urządzenia od TenRent są cyklicznie serwisowane, nawet podczas okresu wynajmu. Dzięki temu zabiegowi możliwe będzie usunięcie wszystkich znaczących usterek na bieżąco, co w znaczny sposób przyczyni się do polepszenia żywotności sprzętu samego w sobie. 

Zachęcamy do współpracy z TenRent, bez większego problemu możemy stwierdzić, że maszyny sprzątające do zaplecz wynajem to nasza specjalność. Zainteresuj się zapoznaniem z naszym asortymentem, w którym znajdziesz doskonałe narzędzia, które umożliwią Ci zachowanie nienagannej czystości w zapleczach i nie tylko! Zainwestuj w wygodę oraz oszczędność czasu, na pewno nie pożałujesz swojej decyzji!