sprawdź nasze ostatnie oferty

Maszyna do mycia podłogi w sklepie

Posadzka w sklepie to największy obszar a jej czystość pomaga budować pozytywny wizerunek marki.

 Przedstawiamy gamę wydajnych urządzeń przeznaczonych zarówno do małych jak i dużych obiektów handlowych

Oferta

Tennant T191

Prosta w uzyciu, idealna do trudno dostepnych miejsc

Mikroszorowarka prowadzona T1

Tennant T1

Tennant T1 z szerokością czyszczenia 38 cm jest idealny do czyszczenia małych powierzchni, gdzie dotychczas używa się wiaderka z mopem.

Kompaktowa szorowarka podłogowa T2 prowadzona

Tennant T2

Bateryjne urządzenie szorująco-suszące z zakresem czasu pracy do 2h.

Tennant T291

Mała Maszyna Szorujaco-Suszaca. Mały rozmiar. Wiele zalet.

Szorowarka podłogowa T300 prowadzona

Tennant T300/T300e

Model T300 wszedł na rynek w 2015 roku i zastapił model T3. W porównaniu do modelu T3, model T300 ma większe zbiorniki roztworu (42/53 L), sterowanie funkcjami pracy (także np. docisk głowicy, ilość dozowanego roztworu) może być sterowane elektronicznie z pulpitu lub manualnie, w maszynie może pracować bateria trakcyjna 120 Ah

Tennant T350

Tennant T350

Wykorzystuj maksymalnie możliwości maszyny, do 94 minut między cyklami zrzutu i napełniania oraz do 4 godzin pracy akumulatora.

Tennant T391

Sredniej Wielkosci Maszyna Szorujaco-Suszaca. Produktywnosc i wygoda obsługi

Kompaktowa szorowarka podłogowa T12 z napędem akumulatorowym

Tennant T12

Urządzenie czyszczące z miejscem siedzacym dla operatora z nowej generacji podzespołami oraz materiałami eksploatacyjnymi.

Tennant T581

Micro Maszyna Szorujaco-Suszaca z Siedziskiem. Zwrotnosc w kompaktowym rozmiarze

Tennant T681

Mała Maszyna Szorujaco-Suszaca z Siedziskiem. Duza Wydajnosc w Małym Rozmiarze

Szorowarka do podłóg samojezdnych T7

Tennant T7

Jest to najmniejszy model z miejscem siedzącym dla operatora. T7 jest bardzo popularna ze względu na wysoką wydajność i łatwość obsługi.

Jak utrzymać czyste podłogi w sklepie?

Sklepy i centra handlowe to miejsca cieszące się dużą popularnością, w których to Polacy spędzają coraz to większą ilość czasu. Przedsiębiorcy w obecnych czasach stawiają na wielkopowierzchniowe placówki handlowe, ponieważ to właśnie taki typ działalności przynosi największe zyski. Ze względu na ogromną wielkość obiektów, zachowanie czystości posadzek może okazać się wyjątkowo trudnym zadaniem. Klient ceni sobie higienę dlatego, z  tego właśnie powodu należy postawić na regularne sprzątanie, aby mieć pewność, że cała powierzchnia centrum handlowego będzie wolna od nawet najmniejszych zabrudzeń. 

Wielozadaniowe, profesjonalne maszyny stanowią niezawodne rozwiązanie w przypadku sklepów wielkopowierzchniowych. Osobiście jednak chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, że koszt takiego sprzętu jest stosunkowo wysoki, dlatego o wiele lepiej zdecydować się na profesjonalny wynajem. Wówczas uzyskasz możliwość wyboru doskonałego wyposażenia czyszczącego, które odpowiednio wpisze się w Twoje zapotrzebowanie.  Zainteresuj się asortymentem TenRent, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. Jesteśmy profesjonalną firmą, która już od wielu lat zajmuje się wypożyczaniem urządzeń czyszczących najwyższej jakości. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!

Jak wybrać maszyny do czyszczenia powierzchni sklepowych?

Każda placówka handlowa będzie miała swoje indywidualne potrzeby. Na rynku bez większych problemów można znaleźć różne modele maszyn czyszczących, jednak na co należy zwrócić uwagę podczas ich wyboru? Pozwól, że przedstawimy Ci najważniejsze aspekty, o których powinieneś pamiętać podczas zapoznawania się z naszą ofertą!

Jednym z istotnych aspektów jest rodzaj zasilania – kablowe lub akumulatorowe. Maszyny zasilane przewodowo w głównej mierze charakteryzują się stosunkowo niską wagą, ale i również atrakcyjną ceną. Urządzenia akumulatorowe nie są ograniczone przez przewody, co daje możliwość wszechstronnego ich zastosowania.

W przypadku automatów czyszczących niezwykle ważna jest również pojemność zbiorników na czystą wodę oraz detergent. Zbyt duży pojemnik wpływa na ciężar całego urządzenia i stwarza ryzyko marnowania wody i stosowanych do czyszczenia środków. Z kolei jeśli pojemnik jest mały, konieczne będzie częstsze jego uzupełnianie, co jednocześnie obniży wydajność sprzętu. 

Optymalnej wielkości pojemnik w automacie czyszczącym jest więc istotnym czynnikiem warunkującym sprawną pracę. Dzięki niemu, oddelegowany pracownik nie będzie musiał często przerywać swoich obowiązków w celu uzupełnienia zapasów wody oraz środka czyszczącego. Na naszej stronie bez większych problemów znajdziesz doskonałe modele maszyn, które na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań. Przekonaj się o skuteczności propozycji od TenRent! Z naszą pomocą zachowanie czystości w placówkach handlowych nie będzie żadnym problemem!

Solidne maszyny na wynajem do czyszczenia sklepów

Jakie maszyny czyszczące powinny pojawić się na wyposażeniu Twojego sklepu? Przede wszystkim należy zdecydować się na najbardziej sprawdzone sprzęty, o wielu zastosowaniach, takich jak wielofunkcyjny kaivac. Warto również, aby wśród sprzętu czyszczącego znalazła się szorowarka jednotarczowa, która zapewni posadzkom skuteczne czyszczenie i nieskazitelny wygląd. Urządzenie przeznaczone jest przede wszystkim do efektywnego usuwania głębokich zabrudzeń. Zasada działania jest bardzo prosta, ponieważ sam proces czyszczenia odbywa się dzięki obracającej się okrągłej szczotki szorującej. Konstrukcja urządzeń tego typu umożliwia operatorowi sprzątanie nawet najtrudniej dostępnych kątów i zakamarków. 

Do cyklicznego sprzątania idealnie nadaje się profesjonalny odkurzacz. Wyróżnia się on dużą siłą działania, dzięki czemu bez większych problemów pozbędzie się różnego rodzaju, drobnych zanieczyszczeń. Warto także podkreślić, że wynajem profesjonalnego odkurzacza nie jest drogi, co można uznać za niewątpliwą zaletę.

Najpopularniejszym wyborem  do sprzątania sklepów są automaty czyszczące. Sprzęt ten można uznać jako definicję profesjonalnego sprzątania w obiektach handlowych. Urządzenia usuną najtrudniejsze zabrudzenia, a następnie sprawią, że posadzka znowu będzie gotowa do użytku poprzez zintegrowaną funkcję suszenia.  Obowiązkowy wybór dla każdej placówki handlowej!

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą wynajmu. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która przede wszystkim zwraca uwagę na potrzeby wszystkich swoich klientów. Współpraca z nami to gwarancja Twojej satysfakcji! Urządzenia do czyszczenia powierzchni sklepowych to nasza specjalność! 

Szybsze czyszczenie podłóg w sklepie dzięki maszynom TenRent

Warto podkreślić, że urządzenie szorująco-suszące do sklepów to nie wszystko! Niektóre maszyny wymagają zastosowania profesjonalnych środków czystości. Na rynku bez większego problemu można znaleźć bogaty wybór produktów tego rodzaju. Podczas zakupu należy jednak pamiętać o bezpieczeństwie pracowników, jak i również klientów, dlatego wszystkie artykuły powinny pochodzić z pewnych i sprawdzonych źródeł! Warto również współpracować z dostawcą, który zapewni odpowiednie szkolenia oraz plan higieny.

W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszą profesjonalną obsługą klienta. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania, które mogłyby pojawić się w trakcie zapoznawania się z naszą ofertą.