sprawdź nasze ostatnie oferty

Sprzątanie podłóg w hotelu

Zapewnienie komfortu i wypoczynku gościom nie jest możliwe bez utrzymywania najwyższego poziomu czystości. Nasza oferta obejmuje całą gamę urządzeń przeznaczonych do skutecznego usuwania brudu.

Oferta

Tennant T191

Prosta w uzyciu, idealna do trudno dostepnych miejsc

Mikroszorowarka prowadzona T1

Tennant T1

Tennant T1 z szerokością czyszczenia 38 cm jest idealny do czyszczenia małych powierzchni, gdzie dotychczas używa się wiaderka z mopem.

Kompaktowa szorowarka podłogowa T2 prowadzona

Tennant T2

Bateryjne urządzenie szorująco-suszące z zakresem czasu pracy do 2h.

Tennant T291

Mała Maszyna Szorujaco-Suszaca. Mały rozmiar. Wiele zalet.

Szorowarka podłogowa T300 prowadzona

Tennant T300

Model T300 wszedł na rynek w 2015 roku i zastapił model T3. W porównaniu do modelu T3, model T300 ma większe zbiorniki roztworu (42/53 L), sterowanie funkcjami pracy (także np. docisk głowicy, ilość dozowanego roztworu) może być sterowane elektronicznie z pulpitu lub manualnie, w maszynie może pracować bateria trakcyjna 120 Ah

E5 Kompaktowy Niskoprofilowy Ekstraktor do Dywanów

Tennant E5

E5 jest prawdopodobnie jedynym na rynku ekstraktorem ze zbiornikami w formie kubełków z rączką, co skraca czas pracy o minimum 30 %.

Ekstraktor do dywanów kompaktowych R3

Tennant R3

Czyść miejsca, których nie czyściłeś wcześniej – z technologią ReadySpace®

Tennant T391

Sredniej Wielkosci Maszyna Szorujaco-Suszaca. Produktywnosc i wygoda obsługi

Tennant T581

Micro Maszyna Szorujaco-Suszaca z Siedziskiem. Zwrotnosc w kompaktowym rozmiarze

Tennant T681

Mała Maszyna Szorujaco-Suszaca z Siedziskiem. Duza Wydajnosc w Małym Rozmiarze

Jak utrzymać czyste podłogi w biurze?

Utrzymanie czystości posadzek w biurach może okazać się wyjątkowo trudnym zadaniem. Jest to w głównej mierze spowodowane występowaniem ciągłego ruchu osobowego, który przyczynia się do powstawania coraz to liczniejszych zabrudzeń. Czy istnieje skuteczny sposób na czyszczenie posadzek? Na samym początku warto zastanowić się nad tradycyjnym myciem podłóg, jednak taki zabieg może okazać się wyjątkowo nieskuteczny w przypadku większych powierzchni. Drugim rozwiązaniem, charakteryzującym się większą skutecznością będzie oczywiście  wynajęcie profesjonalnej ekipy sprzątającej, jednak bez większego zastanowienia można stwierdzić, że koszt takich usług może okazać się zbyt duży dla wielu przedsiębiorców, zwłaszcza tych początkujących. Czy w takim wypadku istnieje korzystniejsza pod względem finansowym alternatywa? Oczywiście, że tak i postaramy Ci się ją przybliżyć. Czas najwyższy zdecydować się na maszyny sprzątające do bur! Coraz to większą popularnością cieszy się wynajem maszyn. Za takie usługi najczęściej płaci się miesięcznie, a okres wypożyczenia w przypadku TenRent w zasadzie jest nielimitowany i zależy od danych potrzeb. Dodamy także, że każdy klient, który zdecyduje się na współpracę z nami, może w sposób ciągły korzystać z całego asortymentu, więc bez większego problemu dobierzesz najpotrzebniejsze wyposażenie sprzątające.

Jak wybrać maszyny do czyszczenia pokoi hotelowych?

Od obiektów Horeca wymaga się czystości na naprawdę wysokim poziomie. Z tego właśnie powodu warto zdecydować się na profesjonalne maszyny sprzątające do pokoi hotelowych, które bez większego problemu poradzą sobie z nawet najtrudniejszymi zabrudzeniami. Jeżeli chciałbyś postawić swój wybór na wynajem, to na pewno chciałbyś wiedzieć, po jakie urządzenia powinieneś sięgnąć. Pozwól, że przedstawimy Ci nasze propozycje! Ze względu na to, że w przestrzeniach hotelowych często można spotkać się z wykładzinami oraz tapicerowanymi meblami to według nas warto zdecydować się na wszechstronny odkurzacz, który umożliwi szybkie oczyszczenie dowolnego materiału.

Drugim wyborem będzie oczywiście tradycyjny automat szorująco-suszący. Z maszyną tego rodzaju zachowanie czystości twardych nawierzchni przestanie być jakimkolwiek problemem. Warto jednak podkreślić, że wyżej wspomniane narzędzia można spotkać na rynku w wielu wariantach, więc przed podjęciem ostatecznej decyzji warto dokładnie sprecyzować zapotrzebowanie danego obiektu. W przypadku obszernych placówek najlepiej będzie postawić swój wybór na zasilanie akumulatorowe, ponieważ wtedy operator nie będzie ograniczony długością przewodu samego w sobie. Rozwiązania bateryjne będą także doskonałą propozycją do czyszczenia miejsc narażonych na wzmożony ruch osobowy. Rozwiązanie przewodowe przede wszystkim zapewnia ciągłość działania. 

Przy wyborze maszyny sprzątającej kluczowym aspektem będzie również wielkość powierzchni czyszczącej. W naszej ofercie możesz spotkać narzędzia o różnych średnicach szczotek lub padów czyszczących, więc bez większego problemu wybierzesz modele, które doskonale sprawdzą się w prowadzonym przez Ciebie obiekcie Horeca. Zapewniamy profesjonalne usługi wynajmu w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Samodzielnie przekonaj się o zaletach TenRent!

Solidne maszyny na wynajem do czyszczenia biur

eżeli chciałbyś zdecydować się na wynajem maszyn czyszczących do biur i hoteli, to na pewno chciałbyś wiedzieć, czym te narzędzia powinny się charakteryzować. Prawdopodobnie najważniejszym aspektem będzie jakość wykonania poszczególnych automatów. Profesjonalne narzędzia to przede wszystkim solidna oraz bezpieczna konstrukcja, wobec której operator może być całkowicie spokojny. Same maszyny muszą być również wygodne oraz proste w obsłudze, aby przeszkolony pracownik bez większych problemów mógł wyciągnąć cały potencjał sprzętu. 

Wszystkie maszyny w asortymencie TenRent poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Urządzenia dostępne w naszej ofercie to zaawansowany i sprawdzony sprzęt przystosowany do pracy w różnych przestrzeniach. Z pomocą naszych propozycji jakiekolwiek zabrudzenia przestaną być dla Ciebie problemem. Czas najwyższy zapomnieć o brudnych posadzkach oraz nawierzchniach. Zdecyduj się na współpracę ze specjalistami, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. Wynajem profesjonalnych maszyn czyszczących to nasza specjalność! 

Szybsze czyszczenie pokoi hotelowych dzięki maszynom TenRent

Profesjonalne czyszczenie biur oraz pokoi hotelowych powinno przede wszystkim odbywać się szybko, ale i również skutecznie. Czasy ręcznego mycia już dawno poszły w zapomnienie. W obecnych czasach ekipy specjalizujące się w sprzątaniu decydują się na wykorzystanie automatów czyszczących, które gwarantują nieocenioną wręcz funkcjonalność, ale i również wygodę. Z tego właśnie powodu uważamy, że i Ty powinieneś zdecydować się na maszyny sprzątające wysokiej jakości. Możemy Ci wręcz zapewnić, że na będziesz usatysfakcjonowany podjętą decyzją. Osobiście uważamy, że wypożyczenie jest naprawdę opłacalną inwestycją, zwłaszcza że przez cały okres wynajmu możesz korzystać z całego asortymentu TenRent. Wynieś standardy czystości w biurach oraz pokojach hotelowych na nowy, wyższy poziom, z którym nie miałeś jeszcze do czynienia! Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia szczegółów oferty.