sprawdź nasze ostatnie oferty

Sprzątanie restauracji

Nienaganny poziom higieny jest jednym z podstawowych wymogów jakie musi spełniać dla swoich gości restauracja.

 Niezależnie czy potrzebny jest szybki serwis czy gruntowne mycie posadzek, przy pomocy urządzeń z naszej oferty, osiągnięcie efektów jest łatwe i skuteczne.

Nasza oferta

Tennant T191

Prosta w uzyciu, idealna do trudno dostepnych miejsc

Mikroszorowarka prowadzona T1

Tennant T1

Tennant T1 z szerokością czyszczenia 38 cm jest idealny do czyszczenia małych powierzchni, gdzie dotychczas używa się wiaderka z mopem.

Kompaktowa szorowarka podłogowa T2 prowadzona

Tennant T2

Bateryjne urządzenie szorująco-suszące z zakresem czasu pracy do 2h.

Tennant T291

Mała Maszyna Szorujaco-Suszaca. Mały rozmiar. Wiele zalet.

Szorowarka podłogowa T300 prowadzona

Tennant T300/T300e

Model T300 wszedł na rynek w 2015 roku i zastapił model T3. W porównaniu do modelu T3, model T300 ma większe zbiorniki roztworu (42/53 L), sterowanie funkcjami pracy (także np. docisk głowicy, ilość dozowanego roztworu) może być sterowane elektronicznie z pulpitu lub manualnie, w maszynie może pracować bateria trakcyjna 120 Ah

Tennant T391

Sredniej Wielkosci Maszyna Szorujaco-Suszaca. Produktywnosc i wygoda obsługi

Kompaktowy bezdotykowy system czyszczący KaiVac® 1250

KAIVAC 1250

Jest to najmniejsze urządzenie serii No-Touch, jednak oferuje te same możliwości przemysłowej siły czyszczenia jak większe modele tej serii.

Tennant T581

Micro Maszyna Szorujaco-Suszaca z Siedziskiem. Zwrotnosc w kompaktowym rozmiarze

Tennant T681

Mała Maszyna Szorujaco-Suszaca z Siedziskiem. Duza Wydajnosc w Małym Rozmiarze

Jak utrzymać czyste podłogi w restauracji?

Każda restauracja jest obiektem przyjmującym codziennie ogromną ilość gości, dlatego konieczne jest przestrzeganie podstawowych norm higienicznych. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na czystość podłóg, ponieważ ruch osobowy może w znaczny sposób przyczynić się do częstego zabrudzenia posadzek. Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na prowadzenie restauracji, powinni poważnie zastanowić się nad wyborem profesjonalnego sprzętu do sprzątania. Oczywiście można zdecydować się na czyszczenie manualne, jednak efekty takich działań nie będą współmierne do ilości włożonego wysiłku. Osobiście uważamy, że o wiele lepszym rozwiązaniem okażą się maszyny sprzątające do restauracji. Coraz  to większą popularnością cieszą się usługi wynajmu. Wówczas klient decyduje się na miesięczną opłatę, a w trakcie trwania abonamentu posiada on dowolność w wyborze poszczególnych maszyn, które w danym momencie będą mu najbardziej potrzebne. 

Jakie są największe zalety maszyn czyszczących? Wbrew pozorom można wskazać ich naprawdę wiele. Prawdopodobnie najważniejszym atutem będzie ogromna oszczędność czasu. Manualne mycie posadzek jest niesamowicie czasochłonne. Z pomocą profesjonalnego automatu w stosunkowo krótkim okresie możliwe będzie wyczyszczenie wszystkich podłóg w danym obiekcie. Warto także wspomnieć, że zanika wówczas konieczność wynajmowania profesjonalnych ekip sprzątających – wystarczy jedynie, że oddelegujesz pojedynczego pracownika na szkolenie z obsługi maszyny, aby mógł on pełnić obowiązki operatora. Jeżeli chciałbyś zdecydować się na wynajem sprawdzonych urządzeń, to pozwól, że wyjdziemy do Ciebie z najlepszym możliwym wyborem. Zdecyduj się na usługi sprawdzonej firmy, jaką jest TenRent. Już od wielu lat zapewniamy wszystkim naszym klientom dostęp do doskonałych automatów, które sprawdzą się w absolutnie każdym scenariuszu. Współpraca z nami to gwarancja Twojej satysfakcji. Postaw na nasz szeroki asortyment! 

Jak wybrać maszyny do czyszczenia restauracji?

Jeżeli interesuje Cię wynajem profesjonalnych maszyn czyszczących do restauracji, to na pewno chciałbyś wiedzieć, po jakie automaty powinieneś sięgnąć. Na rynku znajdziesz szeroki zakres modeli, więc wybór tych, które całkowicie spełnią potrzeby Twojego obiektu, może okazać się wyjątkowo trudnym zadaniem. Pozwól, że Ci pomożemy! Na samym początku powinieneś dokładnie określić zapotrzebowanie prowadzonej przez Ciebie restauracji. Prawdopodobnie najważniejszym czynnikiem będzie jej wielkość. W przypadku dużych przestrzeni warto zainteresować się urządzeniami automatycznymi. Maszyny prowadzone, popularnie zwane pchanymi, pozwalają znacząco przyspieszyć proces sprzątania pokaźnych powierzchni. W przypadku niewielkich posadzek doskonałym rozwiązaniem jest sprzęt zasilany z sieci, np. szorowarka, która skutecznie zadba o higienę podłóg nawet w trudno dostępnych miejscach. Warto także zastanowić się nad wynajęciem kaivaca – wielozadaniowego, inteligentnego urządzenia czyszczącego, który świetnie poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Dobrą propozycją będą również profesjonalne odkurzacze charakteryzujące się niezwykle dużą mocą ssącą, które idealnie nadają się do usuwania trudnych zabrudzeń. 

Wszystkie wyżej wspomniane propozycje znajdziesz w naszym szerokim asortymencie. Zdecyduj się na współpracę z TenRent, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. Wynajem maszyn czyszczących do restauracji to nasza specjalność!

Solidne maszyny na wynajem do czyszczenia restauracji

Czym powinny charakteryzować się profesjonalne maszyny do czyszczenia restauracji? Najważniejszym czynnikiem będzie oczywiście sama jakość wykonania. Profesjonalne sprzątanie sal restauracyjnych jest procesem wymagającym, dlatego należy zdecydować się na wypożyczenie urządzeń, które na pewno nie zawiodą swoją funkcjonalnością. Możemy zagwarantować, że wszystkie modele dostępne na stronie TenRent, zostały wyprodukowane z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły konstrukcyjne. Chcemy mieć pewność, że każda osoba decydująca się na współpracę z nami, będzie usatysfakcjonowana z działania oferowanych przez nas automatów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że utrzymanie czystości w obiektach restauracyjnych jest niesamowicie ważne. Jeżeli jakakolwiek kwestia poruszona przez nas wcześniej jest dla Ciebie niejasna, zachęcamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Zaproponujemy również odpowiednie maszyny, które w doskonały wręcz sposób sprawdzą się w Twoim obiekcie. Warto wspomnieć, że nasze usługi nie obejmują wynajmu pojedynczych automatów – wybierasz sprzęt, który w danym momencie jest Ci najbardziej potrzebny. Zainwestuj w swoją wygodę! Czas najwyższy postawić swój wybór na TenRent!

Wynajem profesjonalnych maszyn czyszczących do restauracji

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się wynajmem maszyn do profesjonalnego czyszczenia restauracji i nie tylko. Już od wielu lat zapewniamy wszystkim naszym klientom bogaty wybór oraz atrakcyjne ceny abonamentów. Okres wypożyczenia może potrwać u nas nawet 5 lat. Dodamy także, że wszystkie rodzaje sprzętu skrupulatnie serwisujemy, aby mieć pewność, że klient, który zdecyduje się na współpracę z nami, otrzymał maszyny, które nie zawiodą swoją funkcjonalnością w najważniejszych momentach. 

Z pomocą TenRent, utrzymanie czystych posadzek w obiektach restauracyjnych nie powinno sprawić absolutnie żadnych problemów. Zdecyduj się na wybór optymalnego rozwiązania dla Twojej placówki. Zachęcamy do nawiązania kontaktu – nasze grono fachowych doradców postara się przedstawić doskonałą ofertę do Twoich potrzeb. Specjalistyczne sprzątanie wcale nie musi być tak trudne, jak mogłoby się to wydawać, wystarczy jedynie wiedzieć po jakie rozwiązania warto sięgać. Odkryj całkowicie nowy wymiar czystości!