sprawdź nasze ostatnie oferty

Maszyny do mycia recepcji i korytarzy

Poziom czystości jest obok obsługi niewątpliwie kluczowym elementem, na podstawie którego Goście budują swoje pierwsze wrażenie odnośnie obiektu.

Niezależnie od wielkości pomieszczenia czy rodzaju posadzki posiadamy odpowiednie urządzenie do osiągnięcia pożądanych efektów.

Oferta

Tennant T191

Prosta w uzyciu, idealna do trudno dostepnych miejsc

Mikroszorowarka prowadzona T1

Tennant T1

Tennant T1 z szerokością czyszczenia 38 cm jest idealny do czyszczenia małych powierzchni, gdzie dotychczas używa się wiaderka z mopem.

Kompaktowa szorowarka podłogowa T2 prowadzona

Tennant T2

Bateryjne urządzenie szorująco-suszące z zakresem czasu pracy do 2h.

Tennant T291

Mała Maszyna Szorujaco-Suszaca. Mały rozmiar. Wiele zalet.

Szorowarka podłogowa T300 prowadzona

Tennant T300/T300e

Model T300 wszedł na rynek w 2015 roku i zastapił model T3. W porównaniu do modelu T3, model T300 ma większe zbiorniki roztworu (42/53 L), sterowanie funkcjami pracy (także np. docisk głowicy, ilość dozowanego roztworu) może być sterowane elektronicznie z pulpitu lub manualnie, w maszynie może pracować bateria trakcyjna 120 Ah

E5 Kompaktowy Niskoprofilowy Ekstraktor do Dywanów

Tennant E5

E5 jest prawdopodobnie jedynym na rynku ekstraktorem ze zbiornikami w formie kubełków z rączką, co skraca czas pracy o minimum 30 %.

Ekstraktor do dywanów kompaktowych R3

Tennant R3

Czyść miejsca, których nie czyściłeś wcześniej – z technologią ReadySpace®

Tennant T391

Sredniej Wielkosci Maszyna Szorujaco-Suszaca. Produktywnosc i wygoda obsługi

Tennant T581

Micro Maszyna Szorujaco-Suszaca z Siedziskiem. Zwrotnosc w kompaktowym rozmiarze

Tennant T681

Mała Maszyna Szorujaco-Suszaca z Siedziskiem. Duza Wydajnosc w Małym Rozmiarze

Jak utrzymać czyste podłogi w korytarzach?

W korytarzach hotelowych obecny jest ciągły ruch osobowy, który może w znaczny sposób przyczynić się do zanieczyszczenia posadzek. Z tego właśnie powodu warto zastanowić się nad sprawdzonym sposobem sprzątania, który będzie wydajny, ale i również opłacalny. Pierwszym podstawowym wyborem będzie oczywiście manualne czyszczenie podłóg, jednak w przypadku dużych obiektów zabieg ten może okazać się niemożliwy do realizacji. Z tego względu, warto zainteresować się maszynami sprzątającymi do korytarzy. Nie możesz sobie pozwolić na zakup profesjonalnego sprzętu czyszczącego? Możemy wskazać świetną alternatywę, która w obecnych czasach cieszy się rosnącą popularnością.

Wynajem automatów czyszczących to bardzo opłacalna inwestycja. Dlaczego warto zdecydować się na wypożyczenie fachowego sprzętu? Wychodzimy z odpowiedzią! Przede wszystkim maszyny charakteryzują się wysoką skutecznością działania. Z ich pomocą wyczyszczenie wielkopowierzchniowych posadzek nie będzie sprawiało absolutnie żadnych problemów. Wspomnimy również, że niemalże całkowicie zanika konieczność zatrudniania ekip sprzątających, wystarczy jedynie odpowiednio przygotować pojedynczego pracownika, aby mógł on pełnić obowiązki operatora, który wyciągnie pełen potencjał z danego automatu. 

Ogromną zaletą wypożyczania będzie również uniwersalność, ponieważ każdy klient decydujący się na takie usługi posiada szeroki wybór urządzeń do wielu zastosowań. Mogą być one cyklicznie wymieniane w zależności od obecnych wymagań. Jeżeli chciałbyś postawić swój wybór na profesjonalną firmę, która na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań, to uważamy, że TenRent jest tym, czego szukasz! Do każdego klienta staramy się podchodzić w sposób indywidualny, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda placówka posiada indywidualne, specyficzne wymagania i jest wykończona innymi materiałami, co bezpośrednio wpływa na technologię sprzątania. Zainteresuj się współpracą z nami! 

Jak wybrać maszyny do czyszczenia korytarzy i recepcji?

Ze względu na to, że korytarze oraz recepcje są w zasadzie elementami rozpoznawczymi obiektów typu Horeca, warto zastanowić się nad wyborem odpowiednich urządzeń czyszczących. 

W przypadku maszyn sprzątających do korytarzy należy zwrócić uwagę na wiele kluczowych czynników. Prawdopodobnie tym najważniejszym będzie wielkość powierzchni czyszczonej. W przypadku obszernych posadzek warto zdecydować się na automaty szorująco-suszące, dla których najtrudniejsze zabrudzenie nie będą żadnym wyzwaniem. Warto również zwrócić uwagę, że po procesie czyszczenia odbywa się automatyczne suszenie, które sprawia, że podłoga od razu jest gotowa do użytku. Z tego właśnie powodu wyżej wspomniany przez nas sprzęt doskonale sprawdzi się w środowiskach zatłoczonych. Konieczny jednak będzie wybór zasilania bateryjnego, ponieważ obecność przewodu może w znaczny sposób przyczynić się do utrudnienia procesu sprzątania. 

Jeżeli posadzki korytarzowe pokryte są wykładziną, to konieczne będzie wypożyczenie profesjonalnego ekstraktora, który wyczyści najgłębiej położone włókna. Na rynku można znaleźć odkurzacze piorące do domowego użytku, jednak ich skuteczność w przypadku dużych powierzchni może okazać się niewystarczająca. 

Jeżeli chodzi o maszyny sprzątające do recepcji, to warto zastanowić się nad odkurzaczem i niewielkim automatem. Urządzenia te skutecznie pozbędą się zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc. W tym przypadku nie zalecamy sięgać po maszyny szorująco-suszące, ponieważ ich wielkość w znaczny sposób utrudni poruszanie się na terenie recepcji. Dobrym wzbogaceniem inwentarza obiektu Horeca będzie również kaivac oraz parownica.

Wszystkie wyżej wspomniane przez nas urządzenia znajdziesz w naszym bogatym asortymencie. TenRent to profesjonalna firma, która specjalizuje się w wynajmie maszyn czyszczących do recepcji oraz korytarzy. Z pomocą oferowanych przez nas automatów, utrzymanie czystości posadzek przestanie być jakimkolwiek problemem. Zachęcamy do współpracy z nami, na pewno nie pożałujesz swojej decyzji! 

Solidne maszyny na wynajem do czyszczenia korytarzy i recepcji

Wynajem profesjonalnych maszyn czyszczących do korytarzy oraz recepcji to bardzo dobra inwestycja, nad którą warto się zastanowić. Mimo wszystko koszty wypożyczenia na samym początku mogą wydawać się wysokie, więc warto odpowiednio przygotować się na takie naruszenie budżetu. Czym powinny charakteryzować się specjalistyczne urządzenia? Oczywiście najważniejszym aspektem będzie jakość wykonania. Sprzęt czyszczący nie może zawodzić swoją funkcjonalnością w newralgicznych momentach, więc wybór powinien paść na sprawdzone marki, które na pewno nie zawiodą oczekiwań, a także na firmy z najlepszym zapleczem serwisowym. 

Wszystkie propozycje dostępne w asortymencie TenRent charakteryzują się przede wszystkim wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, które bez większego problemu będą w stanie wytrzymać w nawet najtrudniejszych warunkach. Z pomocą naszych urządzeń czyszczenie posadzek stanie się procesem wyjątkowo prostym, ale i również skutecznym. Jeżeli jakakolwiek kwestia poruszona przez nas wyżej wydaje się być niejasna, zachęcamy do kontaktu z obsługą klienta, która odpowie na wszystkie nurtujące pytania oraz przygotuje atrakcyjną dla Ciebie ofertę.

Wynajem profesjonalnych maszyn czyszczących do korytarzy i recepcji

Maszyny do profesjonalnego czyszczenie korytarzy i recepcji, które znajdziesz w asortymencie TenRent, są cyklicznie serwisowane, aby mogły cieszyć klientów swoją funkcjonalnością tak długo jak tylko możliwe. Zapewniamy wyjątkowo atrakcyjne usługi wynajmu, które mogą potrwać nawet 5 lat. Warto wspomnieć, że osoby decydujące się na współpracę z nami, nie są ograniczone do wyboru pojedynczego urządzenia – dostarczamy sprzęt, który w danym momencie jest najbardziej wymagany!